دانشجوی بسیجی دونده دو 40 کیلومتری در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن کازرون:

با قوت و بدون خستگی در مسیر انقلاب پیش خواهیم رفت

پیمان قرمزی گفت: پیام این حرکت نمادین به دشمنان این است که با ایستادگی و مقاومت، دست از آرمانهای انقلاب نمی کشیم و در این مسیر با قوت و بدون خستگی پیش خواهیم رفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /پیمان قرمزی، دانشجوی بسیجی که به مناسب چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شعار «چهل سال مقاومت؛ چهل سال پیشرفت» مسافت ۴۰ کیلومتری بین مقبره شهدای گمنام الیاس آباد قائمیه تا مصلای نماز جمعه کازرون را در یک هوای بارانی پیمود، در گفتگو با خبرنگاران، اظهار داشت: زمانی انسان می تواند حقش را به بهترین صورت ادا کند که از بدنی سالم و نیرومند برخوردار باشد.


وی در پاسخ به این سوال که این حرکت نمادین، چه پیامی را داشته، گفت: چهل است که انقلاب اسلامی با مقاومت مثال زدنی، همه مشکلات را پشت سر گذاشته و پیشرفت های فوق العاده ای در زمینه های مختلف داشته است؛ این حرکت نمادین با شعار «چهل سال مقاومت؛ چهل سال پیشرفت» همراه بود و از آنجایی که امروز جشن چهلمین سال انقلاب را برگزار کردیم، 40 کیلومتر برای طی کردن این مسیر، انتخاب شد.


مسئول تربیت بدنی دفتر بسیج دانشجویی شهرستان کازرون افزود: پیام این حرکت نمادین به دشمنان این است که با ایستادگی و مقاومت، دست از آرمانهای انقلاب نمی کشیم و در این مسیر با قوت و بدون خستگی پیش خواهیم رفت.
 

قرمزی در پایان گفت: دشمنان ما از ماه ها قبل تلاش می کردند که مردم ایران، جشن چهلمین سال انقلابشان را نگیرند اما امروز به کوری چشمشان انقلاب چهل ساله شد.

لازم به ذکر این دانشجوی بسیجی در محل تجمع شرکت کنندگان در راهپیمایی 22 بهمن، توسط امام جمعه و فرماندار کازرون با اهدای گل، مورد تجلیل قرار گرفت.

 

ارسال نظر


captcha