به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در آستانه برگزاری کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان

دیدارجمعی از دانشجویان شهرستان سیرجان با خانواده سردار شهید حاج مهدی زندی نیا

دیدارجمعی از دانشجویان بسیجی شهرستان سیرجان به همراه مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان و رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای شهید کرانی سیرجان با خانواده سردار شهید حاج مهدی زندی نیا صورت گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /  به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در آستانه برگزاری کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان دیدار جمعی از دانشجویان بسیجی شهرستان سیرجان به همراه مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان و رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای شهید کرانی سیرجان با خانواده سردار شهید حاج مهدی زندی نیا صورت گرفت.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان در این دیدارگفت: به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی، امروزه یاد و خاطره شهدا کمتر از مقام شهادت نیست و امروزه ما وظیفه داریم یاد و نام و خاطره شهدا را گرامی بداریم و باخانواده آنها دیدار نماییم.

علی سلیمی دریابیگی افزود: انقلاب ما که پیروز شد به برکت صفا و خلوص و اخلاص و کار برای خدا شهیدان بود.

در ادامه دکتر وحید صادقی رئیس دانشگاه شهید کرانی سیرجان گفت: شهیدان کسانی هستند که از دیگران شجاعت و دلیری بیشتری نشان دادند، سینه را سپر کردند، از خطر نهراسیدند و به شهادت رسیدند و به بهشت الهی پرکشیدند.

درادامه مادر شهید زندی نیا ضمن خوش آمد گویی گفت: سردار حاج مهدی زندی نیا در زمان جنگ دانشگاه را رها کرد و به کمک مظلومین به جنگ رفت و بعد از مدتی فرماندهی تیپ ادوات لشکر ۴۱ ثارالله را ازطرف حاج قاسم سلیمانی پذیرفت.

مادر شهید ادامه داد که حاج مهدی از همه لحاظ در جنگ از دیگران به دلیل هوشیاری وزرنگی پیشتاز بود و در زمان جنگ فرزند حاج مهدی زندی نیا فوت می کند و باشهید تماس می گیرند که فرزند شما فوت کرده است برای تشیع جنازه تشریف بیاورید وشهید می گوید شما فرزندم را دفع کنید من در حال حاضر نمی توانم بیایم و شهید نمی آید که  فرزندش را دفن می کنند.

شهیدسردار حاج مهدی زندی نیا همیشه می گفت مادر برای مسلمان وبرای جوانان درجنگ وبرای پیروزی اسلام ومسلیمن دعا کنید، شهید همیشه آرزوی شهادت داشت و درآخر درعملیات کربلای۵ درسال ۶۵ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha