بیانیه بسیج دانشجویی سیرجان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

رمز 40 ساله شدن انقلاب اسلامی، بصیرت و وحدت مردم ماست

رمز 40 ساله شدن انقلاب اسلامی، بصیرت و وحدت مردم ماست و دشمنان از همین موضوع واهمه دارند و با هر حربه ای به دنبال تفرقه افکنی میان مردم و ناامید کردن آنها از انقلاب اسلامی هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /

* * به نام خدا

22 بهمن متعلق به ملت ایران است، متعلق به امام بزرگوار است، متعلق به شهداست، متعلق به آن روح و معناى حقیقى انقلاب اسلامى است، مال ملت است؛ دشمن می خواهد این ثروت عظیم و ذخیره‌ عظیم ملى را متزلزل کند، ضعیف کند.

( مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) )

اکنون که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران قرار داریم، ما دانشجویان بسیجی و جوانان انقلابی سیرجانی، این اتفاق بزرگ و این افتخار ارزنده را خدمت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و تمامی ایرانیان عزیز و سرافراز به خصوص امت شهید پرور و انقلابی شهرستان سیرجان تبریک و تهنیت عرض می کنیم.

چهلمین سالگرد این معجزه قرن و این رخداد غرور آمیز از برخی جوانب نسبت به سی و نه سال گذشته از اهمیت و جایگاه بالاتری برخوردار است. دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی از مدت ها پیش با تبلیغات گسترده و با پروپاگاندای رسانه ای به دنبال آن بودند که این خیال باطل و آرزوی دست نیافتنی خود را به خورد افکار عمومی ایران و جهان بدهند که انقلاب اسلامی ایران 40 سالگی خود را نخواهد دید و این در حالی است که ایران اسلامی در تدارک جشنی برای سالگرد چهلم انقلاب خود است که همه دنیا در تعجبش، انگشت به دهان خواهند ماند.

بعد دیگر اهمیت 22 بهمن امسال، جنگ تمام عیار اقتصادی است که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی برای ضربه زدن به بنیاد انقلاب اسلامی تدارک دیده اند.

اگر چه تحریم های ظالمانه و مشکلات اقتصادی تحمیل شده از سوی دشمنان کینه توز و همیشگی جمهوری اسلامی، برای ما تازگی نداشته و قدمتی به اندازه عمر انقلاب اسلامی دارند؛ اما امسال دشمنان ما با تمام قوا به میدان آمده و هر آنچه در چنته داشته، رو کرده اند تا با تحلیل های غلط و اطلاعات نادرست و به زعم خودشان کار انقلاب اسلامی را یکسره کنند.

زهی خیال باطل! دشمنان انقلاب اسلامی که همه ی راه های مختل ف کودتا، ایجاد شورش و بلوا، ترور نخبگان، جنگ نظامی، صدور قطعنامه در شورای امنیت، جنگ نرم و سایبری برای نابودی انقلایب اسلامی را آزمایش کرده اند. اکنون به دنبال آن هستند تا با آخرین و شاید مزورانه ترین حربه خود یعنی جنگ اقتصادی (که در آن مستقیم مردم ایران اسلامی را نشانه گرفته اند)، به میدان مبارزه با انقلاب اسلامی وارد شوند.

مردم هوشمند و با بصیرت کشور عزیزمان ایران، هیچگاه اجازه دخالت دشمنان در امور داخلی شان را نخواهند داد و مشکلات اقتصادی خود را با درایت و هدایت رهبر فرزانه انقلاب، همت و سخت کوشی مسئولین و حمایت و حوصله خود حل خواهند نمود. مردم ما به خوبی می دانند که دشمنان هیچ گاه خیرخواه ما نبوده اند و دلسوزی های ظاهری آنها چیزی جز نیرنگ و فریب نیست.

رمز 40 ساله شدن انقلاب اسلامی، بصیرت و وحدت مردم ماست و دشمنان از همین موضوع واهمه دارند و با هر حربه ای به دنبال تفرقه افکنی میان مردم و ناامید کردن آنها از انقلاب اسلامی هستند.

ما جوانان بسیجی در کنار امت حزب الله به فرموده رهبر عزیزمان پرشور تر و متحدتر از سالیان گذشته در راهپیمایی 22 بهمن حضور می یابیم تا مشت محکمی بر دهان استکبار به خصوص رییس جمهور یاوه گو آمریکا کوبیده باشیم. ما شک نداریم که این حربه دشمن هم در کنار همه حربه های آزموده و شکست خورده سالیان گذشته، ره به جایی نخواهد برد و دشمنان انقلاب اسلامی ایران، آرزوی شکست آن را با خود به گور خواهند برد و انقلاب اسلامی با صلابت و عظمت به افتخار آفرینی و موفقیت های روز افزون خود ادامه خواهد داد.

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

*شورای تبین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان*

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha