سردار سلامی در شهرکرد:

آسمان از شوق حضور شما در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشک ریخت /ما از آمریکا عبور خواهیم کرد/ ایران فضا را برای تنفس آمریکا تنگ کرده است/سقوط شاه اولین سیلی محکم بر صورت استکبار بود


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /به نقل از جهانبین نیوز؛ سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرکرد اظهار کرد: شما مردم شهرکرد امروز بر بام ایران ایستاده‌اید تا شکوه یک نبرد چهل ساله را جشن بگیرید.

وی افزود: شما مردم شهرکرد همچون سرزمین‌تان رفیع و سربلند و سرافراز هستید.

سردار سلامی بیان داشت: برای من افتخار، شرف و فضیلتی است از جانب خدا که در جمع پرشور، مومن و آگاه شما مردان و زنان باشم.

۲۲ بهمن فجر پایان شب ظلمانی تاریخ و قیامتی دنیایی‌ست

وی با اشاره به اینکه امروز چهلمین سالروز طلوع اسلام، استقلال و آزادی بر این سرزمین و روز آزادی این ملت از اسارت دنیای مدرن استکبار است افزود: امروز، روز تجلی آگاهی و ایمان این ملت برای در هم شکستن استبداد و استعمار در این سرزمین است.

وی اضافه کرد: ۲۲ بهمن، فجر پایان شب ظلمانی تاریخ و قیامتی دنیایی‌ست که ملت ما از اسارت خارج شد و روز میلاد نوین ایران برای بازیابی شخصیت، منزلت و هویت خویش بر این عالم است.

سردار سلامی گفت: ما امروز احیا، عزیز، مقتدر و آزاد و بر سرنوشت خود مسلط شدیم.

سقوط شاه اولین سیلی محکم بر صورت استکبار بود

وی با اشاره به اینکه وقتی انقلاب ما پیروز شد بزرگ‌ترین شکست تاریخی بر پیکره دشمن وارد آمد بیان داشت: ما امروز آمدیم تا به روح بلند و جاودانه انقلاب، پیام‌آور رحمت و آزادی و اقتدار بر این ملت و امت درود و سلام الهی نثار کنیم.

سردار سلامی با تاکید بر اینکه سقوط شاه اولین شکست برای استکبار بود تصریح کرد: اولین سیلی محکم آن‌قدر قوی و نیرومند بود که بعد از آن تا به امروز دنیای استکبار نتوانسته است هیچ غلطی بکند.

وی یادآور شد: استکبار احساس کرد که در جهان قدرتی نوین و نیرومند به نام اسلام به وجود آمد، که اگر مقابل آن نایستد قدرتی نیرومند بخشی از سیاره زمین را تحت تاثیر سیاره خویش قرار خواهد داد.

سردار سلامی افزود: دشمن همه قدرت خود را به صحنه آورد تا انقلاب ملت ایران را شکست دهد اما شکوه بزرگ و عظمت جاویدان انقلاب اسلامی ملت ایران را می‌توان در پرتو ولایت دید و در مقابل همه قدرت‌های بزرگ ایستاد.

وی عنوان کرد: ملت ایران اثبات کرد اسلام می‌تواند بر جهان حکومت کند و مستضعفان را حمایت کند.

ایران تا به امروز سیلی‌های محکمی بر صورت آمریکا زده است

سردار سلامی خاطرنشان کرد: ایران لانه جاسوسی آمریکا را اشغال کرد و آن‌ها را از ملت ایران فراری داد و ثابت کرد آمریکا هیچ غلطی نتوانست بکند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران بیان داشت: ایران سیلی‌های محکمی بر صورت آمریکا زده است و بارها و بارها به دنیا نشان داده است که می‌توان آمریکا را برای چندمین بار تحقیر کرد.

وی تاکید کرد: دشمن همه جا بر سر راه ما ایستادند و می‌خواستند کشور ما را تجزیه کنند اما ایران ایستاد و اتحاد، انسجام، قدرتمندی و صلابت این سرزمین را یکپارچه حفظ کرد.

سردار سلامی با اشاره به تلاش آمریکا برای تجزیه این کشور با توطئه‌های متعدد و شکست‌های پی‌درپی آن‌ها اضافه کرد: آن‌ها احساس کردند ملت ایران قادر نیست جنگ با مقیاس جهانی را کنترل کند و خواهد شکست.

در هشت سال دفاع مقدس، یک ملتِ تنها، با یک جهان قدرت مقابله کرد

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: دشمنان یک جنگ هشت ساله را با پیوستگی و همبستگی همه قدرت‌های نیرومند جهان علیه ایران آغاز کردند و یک جنگ بزرگ را بر ملت ایران تحمیل کردند، تصورشان این بود ما در جنگ تسلیم می‌شویم و آن‌ها کشور ما را دوباره اشغال کرده و سرنوشت کشورمان را به دست خواهند گرفت، اما دوباره امام ایستاد و ملت زیباترین جلوه همبستگی پس از عاشورا را به نمایش گذاشت و بزرگ‌ترین افتخارات تاریخ را برای کشور به ثبت رساند و صفوف دشمنان را در آن جنگ بزرگ در هم شکست، مرزهای ایران را امن کرد و بیرق پیروزی را بر فراز کشور برافراشت و دوباره ثابت کرد آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

سردار سلامی ادامه داد: جنگ تحمیلی طولانی‌ترین جنگ قرن بیستم و نابرابرترین جنگ بود و در آن یک ملت تنها با یک جهان قدرت مقابله کرد اما خدا به وعده‌های خود عمل کرد و نشان داد هر کجا این ملت برای دفاع از دین، شرافت و کرامت مسلمین در میدان باشند، در آنجا خدا امکان غلبه بر مسلمانان را نمی‌دهد و وعده خدا تخلف‌ناپذیر است.

وی با تاکید بر اینکه این پایان شکست‌های آمریکا و پیروزی‌های ایران نیست بیان داشت: خداوند ملت ایران را در میدان جهاد رشد داد و با سختی‌ها آشنا کرد تا ارعاب قدرت‌های بزرگ در هم شکند، ملت ایران در این دوران بر این تکیه کرد که کبریایی و قدرت از آن خداست.

سردار سلامی افزود: اگر همه قدرت‌ها جمع شوند، قدرت آفرینش یک پشه را هم ندارند و هنر ملت بزرگ ایران و رهبران بزرگ انقلابشان این بود که این را به عالم نشان دهد که قدرت‌های الهی در بیوتی عنبوتی زندگی می‌کنند، به ظاهر قدرتمند اما از درون سست هستند.

با تحریم می‌خواستند ملت ایران را تحقیر و تسلیم کنند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه تکبیرهای این ملت بیانگر این حقیقت هستند که فقط قدرت خداوند بزرگ جاودانه است گفت: ملت ایران به برکت ایمان فاتح قله‌ها شده، اما جنگ با دشمنان خدا در این سرزمین ادامه یافت و ما به تدریج راه دشمنان را بستیم و به اذن و لطف خدا توانستیم راه‌های جدید را نیز بر آن‌ها ببندیم.

سردار سلامی با بیان اینکه با تحریم می‌خواستند ملت ایران را تحقیر و تسلیم کنند و ملت را وادار کنند که قواعد سیطره استکبار را بپذیرند و تکیه‌گاهشان را از ولایت بردارند و از کفار استمداد بطلبند، ادامه داد: اما ملت این حقیقت را درک کرد، چون از خدا فرمان استقامت گرفته، ملت می‌دانست نمی‌توان به کفار حتی میل خفیف کرد.

وی با تاکید بر اینکه داستان ملت ایران داستان استقامتی پیروزی‌آفرین، اقتدارآفرین و عزت‌آفرین است، کرامت ما درون شمشیرهای ماست، زمانی که آن را از نیام بر کشیم دشمن نابود خواهد شد اضافه کرد: بر ملت ایران ظلمی جهانی روا داشتند و دروازه‌های جهانی را به روی ما بستند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: ما از تاریخ آموختیم یا باید قوی باشیم تا مستقل شویم یا تسلیم شویم و ما راه اول را برگزیدیم، ما می‌دانیم برای غلبه بر دشمن باید قدرتمند شویم، دشمن برای جلوگیری از قدرتمندی ما همه راه‌ها را بستند، همه دستاوردهای ما همه به رغم تلاش دشمن بوده و او همواره تلاش کرده که ما را متوقف کند اما نتوانسته است.

ما بدون قدرت نمی‌توانیم مقابل دشمن بایستیم

سردار سلامی یادآور شد: استکبار همه قدرت را در مقابل ملت ما به کار گرفت که ما را از حرکت باز دارد، ما بدون قدرت نمی‌توانیم مقابل دشمن بایستیم، باید این کشور صاحب قدرت جهانی شود، دشمن دانشمندان‌مان را در خیابان‌ها ترور کردند که ما پیشرفت نکنیم اما به رغم تلاش دشمن ما پیشرفت کردیم.

وی بیان داشت: امروز همه تلاش دشمن بر این است که ما را متوقف کند، آن‌ها کلام باطل و آرزوهای دور و هرگز تحقق نیافتنی در مورد ما دارند اما ما هر روز در مسیر پیشرفت گام بر می‌داریم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: از ما می‌خواهند موشک‌هایمان را کنار بگذاریم اما می‌دانند که ما کوتاه نمی‌آییم و جهان اسلام را پیروز می‌کنیم، از شرق مدیترانه تا شمال دریای سرخ در اختیار ماست، قدرت اسلام هر روز مکانی را از دست استکبار خارج می‌کند و آمریکا را وادار می‌کند که از قلب مقاومت یعنی سوریه عقب برود و خارج شود.

ایران فضا را برای تنفس آمریکا تنگ کرده است

سردار سلامی ادامه داد: این ایران است که فضا را برای تنفس آمریکا تنگ کرده است و او را وادار به پذیرش قدرت ایران کرده تا آنجا که وزیر امور خارجه آمریکا از ما می‌خواهد که نفوذمان را خاتمه دهیم، رهبر خبیر، آگاه، حکیم، دوراندیش و شجاعی که دشمنان را خوب می‌شناسد، راه‌های غلبه بر آن‎‌ها را می‌داند و قوت‌های مسلمانان را خوب می‌داند یکی از بزرگ‌ترین نعمت‌هایی است که ایران از آن بهره‌مند است.

اگر شرارت‌هایتان را ادامه یابد محوتان خواهیم کرد

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه دشمن در جنگ اقتصادی بزرگ باید به ملت ایران نگاه کند بیان داشت: جریان‌های مالی را به روی ما بسته‌اند و از همه ابزار نفوذی خود استفاده کردند اما ملت ایران هر روز شکیباتر، با نشاط‌تر و مقاوم‌تر عزت خود را فریاد می‌زدند.

وی با اشاره به اینکه ما کشور خود را ساخته‌ایم بیان داشت: در این راه مشکلاتی هم وجود داشت همه ما این را می‌دانیم اما شما بزرگ‌تر از مشکلات هستید و می‌توانید در مقابل این مشکلات ایستادگی کنید.

باید در جنگ اقتصادی ایستادگی کنیم

سردار سلامی با تاکید بر اینکه امروز ایران به حاکمیت رسیده است اذعان داشت: هیچ جنگی بی‌مشقت نیست باید در این جنگ اقتصادی هم ایستاد.

وی با اذعان بر اینکه دشمن فکر باطل می‌کند آن‌ها گمان می‌کنند که مردم با گران شدن یک کالا از اسلام‌شان جدا می‌شوند بیان داشت: محاسبه دشمن غلط است آن‌ها حقایق درونی جامعه را نمی‌دانند.

ما از آمریکا عبور خواهیم کرد

سردار سلامی با تاکید بر اینکه آن‌ها وقتی همت، شوق، شکوه، صبر و شکیبایی را در ملت می‌بینند تلاش مضاعف را در دستورکار خود قرار می‌دهند عنوان کرد: بدانید که ما از آمریکا عبور خواهیم کرد و آن وقت این آمریکا است که برای اقتدار شما سرخم می‌کند.

سردار سلامی با اذعان بر اینکه یادآور نعمت الهی باشید چراکه ایام الهی مهم است بیان داشت: دشمن دست بسته است هرچه عمل می‌کند کمتر نتیجه می‌گیرد.

آسمان از شوق حضور شما در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشک ریخت

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: دشمن تحریم می‌کند، ملت می‌ایستد و خداوند برکاتش را از آسمان نازل می‌کنند.

سردار سلامی با اذعان بر اینکه اینجا هم دشمن ایستاده است تا نور شما را خاموش کند اظهار کرد: امروز در میدان عاشورا در کربلا ایستاده‌ایم، امروز با ظهر عاشورا فرقی نمی‌کند.

وی با تاکید بر اینکه ما از ولایت‌فقیه دفاع می‌کنیم بیان داشت: امروز رهبر ما با دست‌های جانبازش شجاعانه در مقابل تمام استکبار ایستاده است و ما از او دفاع می‌کنیم.

سیاست‌های ما ثابت نیست به افکار دشمنان‌مان بستگی دارد

سردار سلامی تاکید کرد: ما به دشمنان‌مان هشدار می‌دهیم دست از خباثت بردارند و ملت ایران را رها کنند.

وی با اشاره به اینکه سیاست‌های ما ثابت نیست به افکار دشمنان‌مان بستگی دارد بیان داشت: ما مسلمانان در هرجای جهان هم که باشیم به کمک هم خواهیم شتافت.

سردار سلامی با تاکید بر اینکه ما در حال پیشرفت هستیم و دست از پیشرفت خود بر نمی‌داریم بیان داشت: ما در حال اینکه می‌جنگیم پیشرفت هم می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه ما منطقه را ترک نخواهیم کرد و از دور دست با آن‌ها مواجه خواهیم شد جایی که فکرش هم نمی‌کنند بیان داشت: شما می‌خواستید بر ما غلبه کنید و بازهم اگر نقشه‌ای برای ما بکشید ده‌ها برابر از این قدرتمندتر خواهیم ایستاد.

سردار سلامی با تاکید بر اینکه همه آن‌ها به انتظار نشسته بودند که انقلاب چهل ساله نشود بیان داشت: این داستان ظهور امام زمان است قوی و مطمئن باشید دشمنان ما ضعیف هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار