بیانیه شورای ‌تبیین ‌مواضع بسیج‌دانشجویی استان مازندران ، به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن :

بیانیه ؛ مسئولین دست اندر کار ، تلاش و همت خود را جهت رفع تنگناهای معیشتی مردم آنگونه که شایسته ی دهه ی پنجم انقلاب اسلامی است به کار گیرند


متن بیانیه شورای ‌تبیین ‌مواضع بسیج‌دانشجویی استان مازندران ، به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن :
 
بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم
"والفجر ولیال عشر و الشفع و الوتر" 
 
رهبر معظم ‌انقلاب:
"بیست و دوم بهمن در حکم عید غدیر است، زیرا در آن روز بود که نعمت ولایت ، اتمام نعمت و تکمیل نعمت الهی برای ملت ایران صورت عملی و تحقق خارجی گرفت."
 حمد و سپاس خداوند متعال را که انقلاب بابرکت اسلامی را به ایران زمین
عطا‌ نمود و توفیق درک بعثت آن را به مردم لایقش ارزانی داشت .
ملّت بزرگ ایران بیش از چهل سال پیش خود را خوب به یاد دارد . خوب به یاد دارد چگونه حکومت فاسد پهلوی استقلال سیاسی کشور را به تاراج داد ، خوب به یاد دارد بذل و بخشش وجب به وجب خاک میهن (بحرین و اروندرود و کوه های آرارات و  ... ) را ، خوب به یاد دارد کاپیتولاسیون را ، خوب به یاد دارد آزادی بیان برابر است با زندانهای ساواک را ، خوب به یاد دارد فساد جنسی و اخلاقی و اقتصادی خاندان پهلوی را و خوب به یاد می آورد رد خونین انگشتان جوانان وطن بر دیواره های استبداد و اختناق شاهنشاهی را .
 اما بهمن ۵۷ برای ملت ایران ، تجلی آیه شریفه ی «إِنَّ اللهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ» شد . رهبری مدبرانه امام خمینی (ره) و همراهی بی نظیر مردم با آن مرد الهی ، بساط رژیم طاغوتی را برچید تا طعم شیرین آزادی به جان وطن بنشیند و اسلام باشد که تعیین تکلیف می کند . این شد استراتژی و پای این مسلک ، چه بیشمار هزینه هایی که داده نشد . چه همت ها و باکری ها و ابراهیم هادی ها که هشت سال ایستادند تا وجبی از خاک میهن به تاراج نرود . چه هموطنانی که بدست جلادان منافق به شهادت نرسیدند . چه قائله هاو فتنه هایی که برای براندازی  نظام اسلامی در دهه های اخیر رخ نداد و چه زخم هایی که بر پیکره ی این درخت تنومند وارد نشد . اما این سرو همچنان ایستاده است و خواهد ایستاد .
 اکنون که جشن چهل سالگی انقلاب را گرامی می داریم و به شکرانه آن و به عشق اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی ،  این جمعیت عظیم و خروشان  به یاد بهمن ۵۷ ، دوباره به خیابان ها آمده است ، باید گفت با الطاف الهی و هدایت های مقام معظم رهبری و به استناد مراجع معتبر بین المللی ، جمهوری اسلامی دستاوردهای بیشماری را که در این مرقومه مجال پرداختن به آن نیست در زمینه های نظامی ، علمی ، پژوهشی ، پزشکی و ... به برکت انقلاب اسلامی بدست آورده است و تبدیل به کشوری مقتدر و دارای جایگاه شاخص در جهان شده است که قطعاً این افتخارات نتیجه مقاومت و تفکر جهادی و انقلابی مردم همیشه در صحنه این سرزمین است .
اما در کنار تمام دستاوردها و افتخارات بزرگ انقلاب اسلامی ، ضعف ها و نقایصی هم موجود است ؛ شایسته است مسئولین دست اندر کار ، تلاش و همت خود را جهت رفع ضعف ها و کاستی های موجود علی الخصوص تنگناهای معیشتی مردم بیش از پیش و آنگونه که شایسته ی دهه ی پنجم انقلاب اسلامی است به کار گیرند چرا که دشمنانِ دندان تیز کرده و خبیث ، معیشت مردم را هدف حملات خود قرار داده اند که یقیناً ملت بزرگ ایران از جنگ اقتصادی نیز مانند جنگ نظامی سربلند بیرون می آید .
امید آنکه دهه پنجم انقلاب اسلامی بستری برای تحقق ظهور ولی عصر (عج) باشد انشاءلله .

ارسال نظر


captcha