شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون:

تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ضروری است/ دعوت از مردم و همه مجموعه های همسو با انقلاب اسلامی در کازرون جهت شرکت در راهپیمایی یو الله ۲۲ بهمن

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون در بیانیه ای از همه مردم همسو با انقلاب اسلامی جهت شرکت در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن‌ماه دعوت کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان کازرون با صدور بیانیه ای با تاکید بر ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی، از همه مردم بصیر مجموعه های همسو با انقلاب اسلامی در کازرون به ویژه جوانان و نوجوانان دعوت کرد با حضور حماسی و انقلابی خود در راهپیمایی یوم اله 22 بهمن ماه، ضمن تجدید بیعت با امام، شهدا و مقام معظم رهبری، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بنوازد.

 

پیروزی انقلاب اسلامی در مقطعی که بلوک غرب، دین را محدود به امور شرغی و بلوک غرب آن را افیون توده ها می دانست به بر هم زدن معادلات و محاسبات منطقه‌ای و جهانی انجامید و با تولید گفتمانی جدید، نظم نظام بین المل را بر هم زد و ادبیاتی جدید در نظام سیاسی جهان پدید آورد.
 

انقلاب اسلامی در ایران به راستی «انفجار نور» بود و از آنجایی که منطبق با فطرت انسانی مانند حق‌طلبی، آزادیخواهی، عدالت، معنویت و ظلم‌ستیزی بود به خارج از مرزهایش صادر شد و امروز لبان تشنه آزادی خواهان جهان اعم از کشورهای منطقه خاورمیانه، کشورهای لاتین و حتی در قلب اروپا و قاره امریکا را سیراب می کند و همین نفوذ انقلاب است که موجب پدید آمدن هراس و وحشت سردمداران استکبار جهانی شده است.
 

استقلال و نهادینه سازی آزادی و مردم سالاری دینی؛ اقتدار، امنیت، عزت و هویت بخشی ملی؛ افزایش اعتبار و منزلت بین المللی؛ رفع حقارت تاریخی و جلوگیری از هضم شدن در هاضمه سیاست جهانی و نظام سلطه، غلبه بر چالش ها و توطئه های استکباری ازجمله سربلندی در جنگ تحمیلی هشت ساله و فتنه آفرینی های سیاسی - امنیتی و براندازانه، تقویت زیرساخت های راهبردی کشور، دستیابی به مولفه های قدرت و پیشرفت همه جانبه و ایجاد انقلاب علمی و رشد و توسعه علم و فناوری در عرصه های مختلف در کنار حاکمیت اسلام و ارزشهای دینی و معنوی در زمره برخی از دستاوردها و پیامدهای انقلاب و تبدیل نظام طاغوت به نظام اسلامی بوده است.

 

امسال در حالی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم و وارد دهه پنجم انقلاب می شویم که ایران اسلامی در بسیاری از شاخصه ها، جزو برترین کشورهای منطقه به شمار می رود؛ از این رو تبیین دستاورهای چهل ساله انقلاب را ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
 

انقلاب اسلامی ملت ایران به نام نامی حضرت زهرا سلام الله علیها و ائمه اطهار شکل گرفت، گسترش یافت و به پیروزی رسید و امروز علیرغم همه دشمنی‌ها به چهل سالگی خود رسیده است و تقارن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با ایام شهادت حضرت زهرا(س) به یادآورنده این حقیقت است که این انقلاب هر چه دارد از مکتب اسلام و برکت وجودی اولیا و صلحا است.
 

ما دانشجویان انقلابی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان کازرون به کوری چشم دشمنان، چهل سالگی انقلابمان را جشن می گیریم و ادامه این مسیر پر و پیچ و خم را با قوت ادامه می دهیم.
 

مادانشجویان بسیجی دانشگاه های کازرون از همه مردم بصیر مجموعه های همسو با انقلاب اسلامی در کازرون به ویژه جوانان و نوجوانان دعوت می نماییم با حضور حماسی و انقلابی خود در راهپیمایی یوم اله 22 بهمن ماه که ساعت 9 صبح از میدان شهدا آغاز و در مصلای نماز جمعه این شهر پایان می یابد، ضمن تجدید بیعت با امام، شهدا و مقام معظم رهبری، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بنوازد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان کازرون
21 بهمن ماه 1397

ارسال نظر


captcha