شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نوررستم در بیانیه‌ای:

22 بهمن امسال نیز همراه و هم صدا با سیل خروشان ملت ایران فریاد عزت خواهی و ایستادگی سر خواهیم داد

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان رستم در خصوص حضور در حماسه ی ۲۲بهمن ۹۷ بیانیه ای صادر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان رستم در خصوص حضور در حماسه ی ۲۲بهمن ۹۷ بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیاینه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

(جاء الحق وذهق الباطل ان الباطل کان ذهوقا)*[۸۱اسراء]
حق آمد وباطل نابود شد براستی که باطل نابود شدنی ست[۸۱اسراء]

سپاس و ستایش خداوند منان را که توجه و عنایت ویژه اش به ملّت مسلمان و انقلابی ایران ، این توفیق بزرگ تاریخی را برای آنان پدید آورد تا با رهبری خردمندانه‌ بزرگمردی از سلاله‌ پاک رسول خدا (ص) ، نظام ارتجاعی و منحط دو هزار و پانصد ساله شاهنشاهی را براندازد و به جای آن ، نظام مترقی جمهوری اسلامی را مستقر سازد.


دهه فجر یادآور حماسه جانبازی و سلحشوری جوانان غیرتمندی است که با نام پاک خدای تبارک و به فرمان امام بزرگوار خویش با مشت های گره کرده به میدان آمدند تا شاهد شکوفایی دوباره اسلام باشند و پایه های ستمشاهی جباران را فرو ریزند.


این چنین بود که علیرغم تمام مضایق و دشواری‌ها، محرومان و مستضعفان پای از رکاب انقلاب و امام خویش برنداشتند و مردانه همه مشقت‌ها را به جان خریدند.

امروز نیز یاد خمینی کبیر(ره) قلب مالامال از عشق پابرهنگان را به طپش وا می‌دارد و آنچنان بهجت و شوری به پا می‌دارد که ذکرش لرزه بر اندام طمع‌کاران و بدسیرتان می‌افکند.


اکنون ماموریت بزرگ انقلاب و نظام اسلامی، همچنان تاکید بر معنویت و ارزش‌های انقلاب اسلامی، پیروی از اندیشه‌های امام راحل (ره) و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) است و بی‌شک کم توجهی به این امور از دست دادن دستاوردهای بزرگ انقلاب یعنی ” استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی” را به همراه خواهد داشت.


ما دانشجویان دانشگاه پیام نور رستم ،این مقطع حساس که نظام سلطه جهانی، هجمه خویش را بیشتر و بیشتر می‌کند و به انحاء مختلف سعی در حصر و تضعیف و انحراف روحیه مبارزه‌طلبی و ظلم ستیزی ملت‌های مظلوم را دارد، ضمن عرض تسلیت وتعزیت شهادت ام ابیها حضرت زهرا سلام الله علیها و همچنین باعرض تبریک و گرامیداشت چهارمین دهه ی فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که نماد۴۰سال مقاومت و ایستادگیست، از همه ی آحاد مردم جهت حضور گسترده و پرصلابت در راهپیمایی یوم ا.. 22 بهمن97 جهت تجدید عهد مجدد با مقام عظمای ولایت حضرت آیت ا.. الله العظمی امام خامنه ای و همچنین آرمان‌های امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی دعوت بعمل می‌آوریم واعلام می داریم که درتمامی صحنه ها همراه و هم صدا با سیل خروشان ملت ایران بالاخص مردم ولایتمدار شهرستان رستم فریاد عزت خواهی و ایستادگی سر خواهیم داد.
والسلام

ارسال نظر


captcha