شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های مرودشت در بیاینه‌ای:

گرانی های تعمدی و مشکلات اقتصادی نتیجه‌ی انقلاب نیست؛ نتیجه‌ی انتخاب است/مسئولین گوشه‌ای از دین شهدا را ادا کنند

انقلابی که در جای جای جهان امید و چراغ راه مستضعفان و مظلومان شده و پایه های تخت استکبار را به لرزه در آورده و در آستانه‌ی فروپاشی قرار داده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مرودشت به مناسبت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی وچهلمین بهار پیروزی بیانیه ای صادر کرد که توسط دانشجوی بسیجی محمدرضارحیمی دربین الصلاتین نمازجمعه این هفته این شهرستان قرائت شد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:


اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَنْ یَجْعَلَ اللهُ لِلْکافِرِینَ عَلَی الْمُؤْمِنِینَ سَبیلاً
 و خداوند هرگز برای کافران، راهی (برای چیرگی) بر مؤمنان قرار نداده است

دهه‌ی فجر، آن آیینه‌یی است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد. اگر این آیینه نبود، باز هم مثل همان دوره‌های تاریک و قرون خالیه، بایستی ما مینشستیم و اسمی از اسلام می‌آوردیم.

اگر انقلاب اسلامی و امام بزرگوار ما نبود و اگر اسلام پرچمدار انقلاب و تحوّل در این کشور نبود، هیچ امیدی وجود نداشت که سلطه جهنّمىِ تحقیرآمیز امریکا و حکومت دیکتاتورىِ قسىّ‌القلب پهلوی از این مملکت برچیده شود.

اصلا مگر امکان دارد بر یک کشور مسلمان، طاغوت حکمرانی کند؟

خداوند متعال منت نهاد و این لکه‌ی ننگ را از تارک جامعه‌ی اسلامی پاک کرد. چه یوم الهی بزرگ تر از ۲۲ بهمن ماه؟ چه روزی با شکوه تر از پیروزی اسلام بر کفر؟ در توصیف تمام برکات ایام الله دهه مبارک فجر زبان قاصر است و عقل عاجز... روزی که ایران روحِ یک جهان بی روح شد... روزی که آزادی و استقلال معنای واقعی خود را پیدا کرد و به مردم حق انتخاب داد... اسلام به جهانیان فهماند که بدون وابستگی به شرق و غرب و با تکیه بر خداوند قادر متعال می‌توان روی پای خود ایستاد و کفر و استکبار را زمین گیر کرد.

حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است چرا که سایر واجبات و مقدسات زیر سایه‌ی نظام اسلامی معنای دقیق خود را تحقق می‌بخشد. اگر می‌خواهید از ارزش انقلاب اسلامی آگاه شوید باید بدانید که سیدالشهداء(ع) برای برپایی همین نظام مقدس اسلامی، خون پاکش بر زمین جاری شد.

نظام جمهوری اسلامی طی چهل سال گذشته به بزرگترین افتخارات ممکن در تمام زمینه ها دست یافته است. با اعتماد به جوانان یک تنه هشت سال مقابل تمام قدرت های جهان ایستادگی کردیم. قله های علم و فناوری و افتخار را فتح کردیم. از مدالهای ورزشی گرفته تا خوشرنگ ترین مدال های المپیاد های علمی جهان هر ساله به ایرانیان تعلق میگیرد. در بخش نظامی و امنیت توصیف ناپذیریم...

با تمام سنگ اندازی ها و تبلیغات فراگیر گسترده ضد انقلاب همواره جزء برترین کشور های جهان در زمینه‌ های موشکی، هوا فضا، نانوتکنولوژی، هسته‌ای، پزشکی و مهندسی بوده‌ایم و سرعت پیشرفت علمی کشورمان از بزرگترین کشور های جهان بیشتر است. با یاری خداوند متعال این افتخارات و پیشرفت ها متوقف نخواهد شد و انقلاب اسلامی پر قدرت به راه خود ادامه می‌دهد تا حکومت را به دست حضرت صاحب الزمان (عج) برساند.


انقلابی که در جای جای جهان امید و چراغ راه مستضعفان و مظلومان شده و پایه های تخت استکبار را به لرزه در آورده و در آستانه‌ی فروپاشی قرار داده است.

با وجود تمام تبلیغات معاندین، اپوزیسیون، فتنه گران، لیبرال صفتان و با وجود تحریم های شدید و گسترده باز هم دلیل نمی‌شود که به مسئولین تذکر ندهیم و از عملکرد خویش غافل بمانیم و خدایی ناکرده انقلاب، این امانت گرانبها را ضایع کنیم. مبادا حق انقلاب که سعادتمند کردن جامعه اسلامی است ادا نشود. مبادا عده‌ای یادشان برود که هر چه داریم از انقلاب اسلامی داریم و این گرانی های تعمدی و مشکلات اقتصادی و ناراضی سازی مردم، نتیجه‌ی انقلاب نیست؛ نتیجه‌ی انتخاب است.

چه زیبا فرمود امام راحل... که ما از شر رضا خان و محمدرضا خلاص شدیم لکن از تربیت شدگان شرق و غرب به این زودی ها نجات نخواهیم یافت.

پس مسئولین از ظرفیت های بی‌شمار و سرمایه های بی نظیر و فراوان  استفاده کنند و در جهت خدمت به مردم و مستضعفین قدمی بردارند تا گوشه‌ای از دین شهدا را ادا کنند. مردم عزیز نیز با شرکت در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن ماه همچون هر سال، بار دیگر با ولی فقیه تجدید پیمان کنند و دشمنان را بیش از پیش ناامید سازند.

دشمن نبیند اینکه دمی خسته‌ایم ما      همواره خواستیم و توانسته‌ایم ما
زیرا به لطف فاطمه(س) دل بسته‌ایم ما    بیگانه با نظام نه، که وابسته‌ایم ما
هر چند که رنج و محنت دوران کشیده‌ایم     یک چله طی شد و به تکامل رسیده‌ایم

السلام علیکم و رحمه اله


 

ارسال نظر


captcha