مسئول فضای مجازی بسیج دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون:

دشمن همان‌گونه که در این چهل سال ناکام بوده در جنگ اقتصادی هم شکست می‌خورد

مسئول فضای مجازی بسیج دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون گفت:در طول این چهل سال بزگترین شکستی که آمریکا و انگلیس و اسرائیل خورده اند شکست هم در جنگ فرهنگی هم در جنگ هشت ساله بوده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /علیرضا خدری، مسئول فضای مجازی بسیج دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون در گفتگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: طبق بیانات حضرت آیت الله خامنه‌ای ما امروز درحالی به ۴۰ سالی انقلاب پا می گذاریم که کوله باری تجربه را همراه خود داریم . از جنگ هشت ساله تا فتنه هایی که تا همین چند وقت پیش بوده است.


وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب از جمله آمریکا و انگلیس و اسرائیل باید شکست‌هایشان را به خوبی به یاد داشته باشند، یادآور شد: بزرگترین شکست های آن ها یکی واقعه طبس بود که برای همیشه هم در ذهن آن ها و هم در ذهن ما باقی مانده است که در ذهن آن ها بزرگترین شکست و در ذهن ما یک پیروزی بزرگ بوده است.


خدری افزود: یکی دیگر از شکست های آن ها فتنه ۸۸ بود که اینبار ملت عزیز و شجاع ایران جلوی آن را گرفتند و چهره واقعی انگلیس خبیث، امریکای جنایتکار و صهیونیسم خون‌آشام را به همه جهان نشان داد.


مسئول فضای مجازی بسیج دانشجویی دانشگاه سلمان فارسی کازرون بیان داشت: در طول این چهل سال بزگترین شکستی که آمریکا و انگلیس و اسرائیل خورده اند شکست هم در جنگ فرهنگی هم در جنگ هشت ساله بوده است.


این فعال دانشجویی اظهار داشت: شکست بعدی آن ها با یاری خدا و کمک مردم همچون این ۴۰ سال در جنگ اقتصادی است که با توجه به قدرت و شجاعت و ایمانی که مردم ایران دارند این چالش را پشت سر خواهند گذاشت.

 

ارسال نظر


captcha