در بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان آمده:

مسئولین سعد آباد نشین به جای متمسک شدن به ریسمان الهی دست نیاز به سوی بد خواهان ایران اسلامی دراز کرده اند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، بیانیه ای صادر نمود که در بخشی از این بیانیه آمده است : مسئولین سعد آباد نشین به جای متمسک شدن به ریسمان الهی دست نیاز به سوی بدخواهان ایران اسلامی دراز کرده اند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان سمنان به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، بیانیه ای صادر نمود.

 

متن این بیانیه به شرح زیر می باشد :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

الَّذِینَ اسْتَجَابُوا لِلَّهِ وَالرَّسُولِ مِنْ بَعْدِ مَا أَصَابَهُمُ الْقَرْحُ ۚ لِلَّذِینَ أَحْسَنُوا مِنْهُمْ وَاتَّقَوْا أَجْرٌ عَظِیمٌ (آل عمران ۱۷۲)

 

انقلاب اسلامی بعد از ۱۴۰۰ سال از دل تفکر شیعه برگرفته از انقلاب فاطمی به دست معمار کبیر خود به زمینه ساز نهضت جهانی اسلام بدل گردید.

 

امروز انقلاب اسلامی در آستانه چهل سالگی خود به بلوغ رسیده است ، بلوغی با شکوه و برپایه آگاهی و اعتماد مردم که به فصل شکوفایی خود منجر شده.

 

در تقویم این چهل سال نگذاشتند یک روز هم به آرامی سپری شود و با آماج جنگ های تمام عیار نظامی،فرهنگی،سیاسی و اقتصادی  همچون جنگ تحمیلی ،ترور شخصیت ها، فتنه های گوناگون و تحریم های ظالمانه و... سعی بر انحراف انقلاب اسلامی از مسیر اصلی خود داشته اند.

 

با تمام این تفاسیر نهضت امام روح الله نه تنها متوقف نشد بلکه به درجات والای عزت و اقتدار دست یافته است.

 

افتخاراتی از قبیل رهایی از سلطه،رقم زدن سرنوشت به دست خود،نعمت بزرگ امنیت،رشد چشمگیر در فناوری های نانو،سلول های بنیادین ،هسته ای و پیشرو در تولید علم در جهان ،صنایع موشکی و دفاعی و همچنین در رمینه پزشکی از پیوند کبد گرفته تا درمان نوین ناشنوایی،تالاسمی و ساخت دریچه مصنوعی قلب و... که تمامی این دستاورد ها به همت جوانان غیرتمند این مرز و بوم  بدست آمده است.

 

اما هنوز در ابتدای این حرکت عظیم به سوی تمدن نوین اسلامی و زمینه سازی ظهور حضرت ولی عصر(عج) می باشیم.

 

با این وجود هنوز هم مسئولین سعد آباد نشین اصول اساسی و جدایی ناپذیر انقلاب اسلامی را باور ندارند و به جای متمسک شدن به ریسمان الهی دست نیاز به سوی بد خواهان ایران اسلامی دراز کرده و به ریسمان از هم گسسته آن ها چنگ میزنند.

 

گویی آیه  (أَمْ حَسِبْتُمْ أَنْ تَدْخُلُوا الْجَنَّةَ وَلَمَّا یَأْتِکُمْ مَثَلُ الَّذِینَ خَلَوْا مِنْ قَبْلِکُمْ ۖ مَسَّتْهُمُ الْبَأْسَاءُ وَالضَّرَّاءُ وَزُلْزِلُوا حَتَّىٰ یَقُولَ الرَّسُولُ وَالَّذِینَ آمَنُوا مَعَهُ مَتَىٰ نَصْرُ اللَّهِ ۗ أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِیبٌ(بقره ۲۱۴))  از یاد برده اند و همچنان بعد از این همه دسیسه از سوی شیطان بزرگ هنوز به بازگشت و توبه آنان دل بسته اند.

 

به نظر می رسد فراموش کرده اند که انقلاب اسلامی با تکیه بر توان داخلی و ملت عظیم خود به این مرتبه دست یافته و اکنون هم یکی از مهم ترین ظرفیت های بی بدیل و غیر قابل انکار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رویش های جوان انقلاب میباشد که با تکیه براین دارایی ارزشمند و با حسن ظن ، اعتماد به یکدیگر و هم افزایی و پیروی از مطالبات،منویات و رهنمود هاب ولی امر مسلمین جهات حضرت امام خامنه ای  از این راه پر پیچ و خم نیز عبور خواهیم کرد ان شا الله.

 

ما بسیجیان دانشجوی استان سمنان اطمینان داریم که امت ولایت مدار، انقلابی، پرشور و صبور این مرز و بوم همچون گذشته در این حرکت عظیم اسلامی سیاسی در آستانه  چهلمین جشن شکوهمند پیروزی انقلاب حضور موثر خواعند داشت و به دشمنان اعلام خواهیم کرد که با تمام وجود تا طنین انداز شدن بانگ الله اکبر در سرتاسر عالم هستی دست از مجاهدت برنخواهیم داشت

 

(  قُلْ إِنَّمَا أَعِظُکُمْ بِوَاحِدَةٍ ۖ أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْنَىٰ وَفُرَادَىٰ ثُمَّ تَتَفَکَّرُوا ۚ مَا بِصَاحِبِکُمْ مِنْ جِنَّةٍ ۚ إِنْ هُوَ إِلَّا نَذِیرٌ لَکُمْ بَیْنَ یَدَیْ عَذَابٍ شَدِیدٍ(سبا ۴۶))

 

والسلام علیکم و رحمه الله

 

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار