بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلام آباد غرب؛ به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار نمود؛

دشمن با عملیات روانی در صدد مخدوش کردن دستاوردهای انقلاب اسلامی است

جانشین قرارگاه نجف اشرف غرب کشور از عملیات روانی دشمن در فضای مجازی خبر داد و گفت: دشمن با عملیات روانی در صدد مخدوش کردن دستاوردهای انقلاب اسلامی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : سردار سرتیپ کورش آسیابانی در نشست بصیرتی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلام آباد غرب، ضمن تبریک چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: مسئولان وظیفه دارند دستاوردهای انقلاب را برای نسل چهارم و پنجم که  وضعیت قبل انقلاب را ندیدند،موضوع دستاوردهای انقلابی را تبیین کنند.

 

وی با بیان اینکه دشمنان با عملیات روانی  در صدد دستاوردهای انقلاب اسلامی به نوعی مخدوش نماید، عنوان کرد: قبل و بعد از انقلاب را باید با هم دیگر مقایسه و سپس قضاوت کرد، اما امروز متأسفانه عملیات روانی دشمن در فضای مجازی و به وسیله حامیان خود در داخل کشور در صدد این هستند که یاس و ناامیدی را برای مردم کشور ایجاد کنند در حالی که باید دستاوردهای انقلاب را به واقعیت معرفی کرده و قضاوت را به افراد سپرد.

 

آسیابانی با بیان اینکه  جوانان باید از وضعیت قبل انقلاب با مطالعه و سوال از افرادی که در آن زمان بودند، آگاه شوند، بیان کرد: کشور ما قبل از انقلاب از لحاظ علم و فناوری، نظامی و زیر ساخت ها هیچ تصمیم گیری و اجازه ای نداشت و باید هر تصمیمی که آمریکا اتخاذ می کرد در کشور اجرا می شد.

 

جانشین قرارگاه نجف اشرف غرب کشور از وضعیت بد بهداشت و درمان در قبل از انقلاب خبر داد و گفت: بخش عظیمی از پزشکان با سطح علمی پایین از کشورهای  بنگلادش،فیلیپین و پاکستان بودند، اما اکنون به مرحله ای دست پیدا کردیم که به یکی از پیشرفته ترین کشورها به لحاظ علمی در جهان مطرح شده ایم.

 

آسیابانی با اشاره به اینکه در حال حاضر بهترین و پیشرفته ترین کارهای درمانی و پزشکی را در کشور انجام می دهیم، بیان کرد: در گذشته برای یک عمل پیوند یک فرد باید تمام هستی و زندگی خود را بفروشد و در کشور خارجی عمل را انجام دهد اما اکنون در شهر کرمانشاه بهترین پیوندها توسط متخصصین مطرح در حال انجام است.

 

آسیابانی با اشاره به اینکه ایران دومین کشور جهان در پیوند دریچه های مصنوعی قلب است، عنوان کرد: امروز تخت های بیمارستان های استان کرمانشاه پنج برابر نسبت به قبل از انقلاب اسلامی است.

 

جانشین قرارگاه نجف اشرف غرب کشور با بیان اینکه 16 سد در قبل از انقلاب وجود داشت، عنوان کرد: در حال حاضر 613 سد در کشور وجود دارد و سومین کشور جهان از نظر سدهای مخزنی هستیم.

 

آسیابانی با اشاره به اینکه عده ای معاند و تحت تاثیر بیگانگان از یاس و ناامیدی صحبت می کنند، بیان کرد: مقام عظمای ولایت،امام خمینی(ره) فرمودند، آمریکا هیچ غلطی نمی کند و این به معنی استقلال کشور و استقلال مهم ترین دستاورد انقلاب است که برای انسانیت به وجود می آید.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار