در ویژه برنامه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

حضور فرمانده سپاه قمر بنی هاشم در جمع دانشجویان بسیجی استان

فرمانده سپاه قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری در جمع دانشجویان بسیجی حاضر شد و با آنان به گفتگو نشست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / فرمانده سپاه قمر بنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت چهلمین فجر انقلاب اسلامی در جمع دانشجویان بسیجی استان حضور یافت. این برنامه تحت عنوان "بلوغ یک انقلاب چهل ساله" میزبان جمع کثیری از دانشجویان دغدغه مند استان بود به نحوی که برخی از دانشجویان به صورت ایستاده جلسه را به اتمام رساندند.

 

در ابتدا پس از قرائت قرآن، مرتضی کریمی مسئول بسیج دانشجویی استان ضمن خیر مقدم، به بیان جایگاه دانشگاه ها و دانشجویان در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: بصیرت و ولایت موتور محرک هر انقلابی است.

 

 

در ادامه این برنامه دانشجویانی به نمایندگی از دانشگاه ها، گروه های جهادی، فعالان سیاسی و... به بیان مشکلات و دغدغه های خود پرداختند.

 

پایان بخش این برنامه سخنان فرمانده سپاه قمر بنی هاشم(ع) با محوریت پاسخگویی به سوالات و دغدغه های دانشجویان و همچنین تبیین مسیر دانشجویان انقلابی و با بصیرت استان بود.

وی با اشاره به اینکه یکی از بزرگترین وظایف دانشجویان مطالبه گری است و دانشجویان در این راه نباید از سعی و تلاش دست بکشند گفت: شما دانشجویان در یکی از بهترین موقعیت های زندگی خود هستید و باید از آن به نحو احسن بهره ببرید.

 

پایان خبر/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار