به همت فعالان جهادی صورت گرفت

راه اندازی شبکه مردمی حمایت از تولیدات روستایی

با حمایت سازمان بسیج دانشجویی و به همت فعالان جهادی همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی شبکه مردمی حمایت از تولیدات روستایی راه اندازی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /  با حمایت سازمان بسیج دانشجویی و به همت فعالان جهادی همزمان با دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شبکه مردمی حمایت از تولیدات روستایی (روستا کالا) با حضور رییس سازمان بسیج دانشجویی کشور، مسئول جهاد سازندگی این سازمان و جمعی از فعالان جهادی و اصحاب رسانه راه اندازی شد.

بنابراین گزارش، فعالان جهادی با راه اندازی این شبکه تلاش دارند به اقتصاد روستاها با عرضه محصولات و تولیدات روستایی کمک کنند.
لازم به ذکر است، شعبه مرکزی این شبکه مردمی در مجتمع دانشجویی 13 آبان، جنب مترو طالقانی قرار گرفته است.

* تلاش نیروهای جهادی برای خدمت رسانی به محرومان

صادق مفرد مسئول جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی کشور در مراسم راه اندازی این شبکه گفت: الان یک شبکه انسانی دلسوز مردم در کل کشور شکل گرفته است، یکی از دغدغه های اصلی نیروهای جهادی هم موضوع اقتصادی است و این شبکه ها در قالب فعالیت های جهادی با هدف کمک به مسایل اقتصادی مردم گرفته است.

وی ادامه داد: نیروهای جهادی به این نتیجه رسیدند که کالاهای ارگانیک و ناب روستاییان را بدون اینکه نفعی هم ببرند، در فروشگاه های روستا کالا عرضه کنند.

مفرد گفت: فروشگاهی که امروز از آن رونمایی شد، نمادی از شبکه هایی است که بنا داریم در استانهای مختلف راه اندازی و ادبیات جدیدی از کار جهادی ارائه کنیم.

مفرد با اشاره به استقبال خوب مردم از فروشگاه روستا کالا تاکید کرد: مردم با خرید از روستا کالاها هم به مردم مناطق محروم در روستاها کمک می کنند و هم اینکه کالاهای ارگانیک و با کیفیت را تهیه کرده اند.

وی اظهار داشت: این اقدام توسط نیروهای جهادی اداره می شود، سازمان بسیج دانشجویی صرفا ایده را پرورش داده و بستر آن را فراهم کرده است و از اینجا به به بعد کار به عهده نیروهای جهادی خواهد بود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار