به میزبانی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران

همایش «بانوی انقلابی» با حضور پرشور بانوان بسیجی برگزار شد

همایش بانوی اتقلابی به میزبانی سازمان بسیج دانشجویی کشور و بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران با حضور رئیس این سازمان و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران در سالن بصیرت مجتمع فرهنگی 13 آبان برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /همایش بانوی انقلابی دیروز (دوشنبه ۱۵ بهمن) با حضور نیک‌روش رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور و حشمتی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران با هدف تبیین شاخصه های الگوی سوم زن و تجلیل از تعدادی از بانوان فرهیخته و نمونه برگزار شد.

 

---

بنابراین گزارش در این مراسم که به همت سازمان بسیج دانشجویی کشور و بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران برگزار شد، هدایت نیا، با موضوع تبیین شاخصه های الگوی سوم زن، فیاض بخش بررسی عملکرد۴۰ ساله جمهوری اسلامی در بخش زنان و خانواده  و زعفرانچی با موضوع نقش زنان در دفاع مقدس و وظایف زنان در جنگ اقتصادی سخنرانی کردند.

 

 

در پایان این مراسم هم از ۸ نفر از بانوان فرهیخته و فعال اجتماعی ایرانی و یکی از بانوان فعال یمنی به نیابت از بانوان مقاوم یمنی و یکی از بانوان فعال و انقلابی بحرینی به نیابت از زنان مقاوم بحرینی تجلیل و تکریم شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار