سلیمی در بازدید از اردوهای جهادی:

برگزاری اردوی جهادی با روحیه جهادی/ شور انقلابی جهادگران در آستانه 40 سالگی انقلاب

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان: به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و در آستانه برگزاری کنگره ۶۵۰۰شهید استان کرمان، دانشجویان جهادگر بسیجی شهرستان سیرجان با برگزاری اردوی جهادی با روحیه جهادی و انقلابی به مردم محروم مناطق محروم خدماتی را ارائه کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علی سلیمی دریا بیگی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان خبر داد: به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و در آستانه برگزاری کنگره ۶۵۰۰شهید استان کرمان، دانشجویان جهادگر بسیجی شهرستان سیرجان با برگزاری اردوی جهادی با روحیه جهادی و انقلابی به مردم محروم  مناطق محروم خدماتی را ارائه کردند.

علی سلیمی دریابیگی اظهار داشت: اردوی جهادی وکمک به محرومین و نیازمندان از عالی ترین حرکت هایی است که یک جوان دانشجو می تواندانجام دهدوفردی که از خانه و کاشانه خود هجرت می کند و کیلومترها راه را می پیماید تا خدمتی هر چند کوچک اما با اخلاص به مردمی از جنس ایمان و تلاش برساند.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان گفت: روز ۱۵بهمن تعداد ۱۰ گروه از دانشجویان بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان سیرجان با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم و تحقق اقتصاد مقاومتی، بهمن ماه امسال به دورترین مناطق محروم مرزی‌ شهرستان سیرجان اعزام شدند.

وی افزود: بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان در بهمن ماه امسال نیزطبق روال قبل برنامه های متنوعی را در عرصه سازندگی، خدمت رسانی و اردوهای جهادی در مناطق محروم شهرستان سیرجان انجام داده است.

سلیمی دریابیگی اهداف برگزاری اردوهای جهادی را اینگونه رقم زد: مهمترین اهداف برگزاری اردوی جهادی تحقق بخشیدن به فرمایشات مقام معظم رهبری و عمل به منویات مقام معظم رهبری، کمک وخدمت رسانی به محرومین پیوند دانش نظری و عملی دانشجویان و تمرین کار گروهی و خودسازی دانشجویان دانست.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان به عرصه های فعالیت دانشجویان در اردوهای جهادی اشاره کرد وادامه داد: دانشجویان در بهمن ماه امسال درعرصه های پزشکی، پرستاری، عمرانی، خیاطی و بافندگی، فرهنگی، آموزشی، خطاطی و دیوار نویسی، فنی تاسیسات آب وبرق، مطالبه گری ازمسئولین و... می پردازند.

وی گفت: با توجه به اینکه دانشجویان امروز مدیران آینده جامعه هستند، دانشجویان با حضور در این اردوها از نزدیک با مناطق محروم و مشکلات آنها آشنا می شوند و طعم تلخ و شیرین فقر را می چشند و ان شاالله با همین روحیه جهادی و انقلابی وارد مسئولیت های دولتی و اجرایی جامعه شده و مشغول به کار می شوند.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان بازه زمانی برگزاری  اردوهای جهادی را یک روزه، سه روزه، و هفت روزه عنوان کرد.

علی سلیمی دریا بیگی مناطق هدف و برگزاری اردوهای جهادی را در مناطق مرزی شهرستان سیرجان در روستاهای چاه گله، چاه کپار جعفرآباد، چاه گز، چاه خشت، عمیق عشایری، اسلام آباد، چاه خرگوشی، چاه خشتو، و دیگر مناطق محروم عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار