بسیج دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

اردوی جهادی در مناطق زلزله ‌زده کرمانشاه را به مناسبت دهه فجر انجام دادند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از برگزاری اردوی جهادی در مناطق زلزله‌ زده خبر داد و گفت: این اردوی جهادی به مناسبت ایام الله دهه فجر برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه اردوی جهادی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مناطق زلزله‌زده برگزارشد، اظهار داشت: بسیج دانشجویی و کانون فعالیتهای جهادی دانشگاهی به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اقدام به برگزاری اردو جهادی در مناطق زلزله‌زده ثلاث باباجانی کردند.

 

احسان خواجوی با اشاره به اینکه ۳۰ نفر در این اردوی جهادی حضور داشتند، بیان کرد: دو پزشک، سه دندانپزشک و ماما در هر گروه حضور دارند و خدماتی مانند توزیع دارو، تزریقات، غربالگری فشارخون و قندخون، محاسبه شاخص توده بدنی، آموزش سلامت، آموزش بهداشت و آموزش فرهنگی را به مردم مناطق محروم ارائه دادند.

 

وی با اشاره به اینکه به روستای نگره واقع در ثلاث باباجانی با جمعیت حدود ۵۰۰ نفر در این اردوی جهادی خدمت‌رسانی  شد، بیان کرد: افراد از روستاهای اطراف نیز برای تحت درمان قرار گرفتند به این روستا  آمدند و اگه  بعد از معاینه مشکل جدی وجود داشت، بیماران به مراکز درمانی ارجاع داده می شدند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار