شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی جزیره کیش در پیامی فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی جزیره کیش در پیامی فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.


شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی جزیره کیش در پیامی فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
به گزارش سازمان بسیج دانشجویی کیش، در این پیام آمده است:
گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، بزرگداشت یکی از مهم‌ترین صفحات زرین تاریخ ایران اسلامی است که نقطه عطفی در گذشته پرفراز و نشیب این مرز و بوم و حاکمیت مردم ایران بر سرنوشت خود و استقرار ارزش‌های والای الهی و اسلامی است.
پیروزی انقلاب اسلامی ایران تجلی نور دیانت، معنویت و عدالت بر ظلمت ستمشاهی پهلوی بود. نهضتی امیدآفرین و عزت بخش که با قیام پانزده خرداد ۴۲ شکوفا و در پرتو توکل و ایمان به خدا به رهبری پیامبرگونه مردی بزرگ از تبار انبیا که جز عزت اسلام و آزادی انسان در سر نداشت در شرایطی که استبداد و استعمار، ایران را احاطه نموده بود در ۲۲ بهمن ۵۷ به بار نشست.
جانفشانی و مقاومت مردم مسلمان ایران در سالیان طولانی در راه به ثمر رسیدن این انقلاب بزرگ و مقدس در برابر توطئه تجزیه ایران، جنگ تحمیلی، تروریسم کور و سهمگین، طرح‌های براندازانه کودتا، تحریم‌های گسترده و… تنها بخشی از فداکاری‌های ملت بزرگ ایران در راه به ثمر رساندن این انقلاب عظیم و تحکیم و بقا و استمرار آن است.
امروز با زحمات و تلاش‌های فداکارانه همه اقشار ملت، بسیاری از اهداف انقلاب اسلامی ایران به ثمر نشسته و پیشرفت‌های غرور آفرین این ملت بزرگ در عرصه‌های مختلف از جمله هسته‌ای، فضایی، نانو تکنولوژی، نانوداروها، سلول‌های بنیادی، پیشرفت‌های نظامی و دیگر علوم راهبردی موجب افتخار و غرور ملی مردم شرافتمند ایران اسلامی شده است.
بدون تردید مردم قدرشناس ایران اسلامی می‌دانند رمز شکل گیری و تثبیت و بقای انقلاب اسلامی ایران، این عزتمندی و سرافرازی، وحدت و انسجام ملی حول محور ارزش‌های اسلامی و با جان فشانی‌های شهیدان والامقام و از خودگذشتگی ها و دلاور مردی‌های جانبازان عزیز و آزادگان و رزمندگان سرافراز، با تبعیت از ولایت فقیه و رهبری‌های داهیانه معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری است، بدیهی است در این شرایط حساس، انتظار می‌رود مسئولین همه توان و توجه خود را به رفع نیازهای مردم بزرگوار کشور، خصوصاً اقشار آسیب پذیر و ارائه خدمات صادقانه و رفع دغدعه های بحق آنان بویژه در حوزه اشتغال و معیشت معطوف و اهتمام ویژه ای را به عمل آورند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی جزیره کیش ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران به محضر مقام معظم رهبری و ملت غیور ایران اسلامی بویژه مردم شریف جزیره کیش و خصوصاً خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران گرانقدر، از آنان دعوت بعمل آمده است که همچون گذشته با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ضمن تجدید میثاق دوباره با آرمان‌های امام راحل و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، فریاد آزادی خواهی و استقلال طلبی و پیوند ناگسستنی خود با انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی را به گوش جهانیان برسانند.
و من الله توفیق
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی جزیره کیش

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار