معاون هماهنگ کننده سپاه اردبیل:

1000 طرح عمرانی زودبازده اردبیل تا دهه فجر ۹۸ به بهره برداری می‌رسد

معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل گفت: همزمان با سراسر کشور از روز شنبه هفته آینده ۴۰ هزار پروژه در سطح کشور و یک هزار پروژه عمرانی کوچک و زود بازده در اردبیل آغاز می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییسرهنگ پاسدار شکر عبدی ظهر امروز در نشست با خبرنگاران در اردبیل با گرامیداشت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و تقارن آن با ایام فاطمیه اظهار داشت: با هدف محرومیت زدایی و سازندگی در سطح کشور روز شنبه با حضور وزیر کشور و فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از طریق ویدئو کنفرانس طرح پروژه های عمرانی زود بازده و کوچک در سطح کشور آغاز و تا دهه فجر سال ۹۸ اجرای می شود.

سرهنگ عبدی با اشاره به اینکه اجرای پروژه‌های زودبازده و محرومیت‌زدایی در اردبیل نیز همزمان با سراسر کشور اجرا می شود افزود: یک هزار پروژه در اردبیل با همکاری سپاه و بسیج سازندگی اجرا و در ایام دهه مبارک فجر سال ۹۸ به بهره برداری می رسد.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل گفت: مراسم آئین استارت عملیات اجرایی پروژه‌های بازده و محرومیت‌زدایی روز شنبه با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان و استاندار و مسئولان برگزار می‌شود و شروع این پروژه‌ها به صورت ویدئو کنفرانس خواهد بود و گام اساسی در محرومیت‌زدایی برداشته می‌شود.

عبدی بیان کرد: پرژه‌های زودبازده در مناطق محروم در حوزه آب، برق، کشاورزی و در دیگر بخش‌ها مد نظر است و در این پروژه‌ها محرومیت‌زدایی مهم‌ترین اولویت‌کاری است و مناطق محروم استان اهداف اصلی این پروژه‌ها است تا امید و شور و حال خاصی به وجود آید.

وی تصریح کرد: عمران و آبادانی مناطق محروم یک اولویت اساسی است و باید همگان توجه کنیم تا دغدغه و نگرانی قشر محروم جامعه از بین برود.

عبدی ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروی انقلاب اسلامی گفت: به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی 40 هزار پروژه محرومیت‌زدایی در سطح کشور اجرا خواهد شد.

وی بیان کرد: از یک هزار پروژه سهم استان 60 درصد احداث می شود و 40 درصد که عملیات اجرایی آن آغاز شده به مرحله تکمیل می‌رسد.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با اشاره به اینکه همزمان با دهه مبارک فجر برنامه‌های مختلفی در مناطق استان برگزار می‌شود عنوان کرد: 670 عنوان برنامه توسط سپاه استان در مناطق مختلف استان اجرا می شود.

وی بیان کرد: افتتاح پروژه‌های اقتصاد مقاومتی، نشست‌های هم‌اندیشی و بصیرتی، دیدار با خانواده‌های شهدا، برگزاری یادواره‌های شهدا از مهم‌ترین برنامه‌های دهه فجر محسوب می‌شود و امسال برنامه‌های دهه فجر به صورت باشکوه و گسترده در استان برگزار خواهد شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل بیان کرد: دشمنان چشم دیدن چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی ایران را ندارند و ملت ایران امسال به صورت گسترده جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی را برگزار خواهد کرد تا نقشه‌های دشمنان نقش بر آب شود.

عبدی گفت: چهل سال اقتدار، چهل سال تلاش، شجاعت و پیشرفت و آبادانی سند هویت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف علمی، فناوری، پژوهشی، فرهنگی، ورزشی، کشاورزی و موشکی و دفاعی است که به کوری چشم دشمنان نظام اسلام این پایداری تا چهل سال دوم و سوم و تا ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار