6500 خدمت جهادی در استان

مرعشی: جهادگران تشنه ی خدمت، حتی از فرصت های کوتاه هم نمی گذرند

مسئول بسیج دانشجویی رفسنجان: در ایام نوروز 4 تیم جهادی بیش از 200 نفر دانشجو جهادگر برنامه ریزی شده است که به مناطق محروم استان خدمت رسانی کنند که این تیم ها در عرصه های پزشکی، دندانپزشکی، بهداشتی، عمرانی، فرهنگی، آموزشی و اقتصاد مقاومتی فعالیت می نمایند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مرعشی مسئول بسیج دانشجویی رفسنجان در خصوص عملکرد این نهاد اظهار داشت: بسیج دانشجویی شهرستان رفسنجان در راستای طرح 6500 خدمت جهادی در مناطق محروم استان کرمان 2 تیم جهادی در بین ترم تحصیلی و 4 تیم جهادی در ایام نوروز 98 راه اندازی کرده است تا در حد توان بهترین عملکرد را برای خدمت رسانی به مردم محروم استان ارائه دهد.

وی افزود: بدین ترتیب در بین 2 ترم از تاریخ 8 الی 14 بهمن دو تیم جهادی شهید ثقفی و شهید امینی متشکل از 50 نفر از جهادگران دانشجو، استاد و متخصص دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در منطقه ده اسماعیل و علی آباد از توابع فهرج برگزار می شود و خدماتی در عرصه پزشکی، دندانپزشکی، هومویزیت، مامایی و... را به مردم این منطقه به صورت رایگان انجام می دهند.

مرعشی خاطر نشان کرد: در ایام نوروز 4 تیم جهادی بیش از 200 نفر دانشجو جهادگر برنامه ریزی شده است که به مناطق محروم استان خدمت رسانی کنند که این تیم ها در عرصه های پزشکی، دندانپزشکی، بهداشتی، عمرانی، فرهنگی، آموزشی و اقتصاد مقاومتی فعالیت می نمایند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha