نشست نقش دانشگاه در حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس در دفتر بسیج دانشجویی جزیره کیش برگزار شد

نشست نقش دانشگاه در حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس در دفتر بسیج دانشجویی جزیره کیش برگزار شد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /

نشست نقش دانشگاه در حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس در دفتر بسیج دانشجویی جزیره کیش برگزار شد

 
به گزارش سازمان بسیج دانشجویی، نشستی با موضوع نقش دانشگاه در حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دفتر بسیج دانشجویی جزیره کیش برگزار شد
این نشست با حضور اعضای هیئت اندیشه ورز بسیج دانشجویی در سالن جلسات بسیج دانشجویی جزیره کیش برگزار شد 
.
علی خدادادی معاونت نشر ارزش های دفاع مقدس بسیج دانشجویی جزیره کیش در ابتدا از اهمیت و نقش برجسته دانشگاه در مبارزه با جنگ نرم دشمن گفت و ادامه داد: دانشگاه و بخصوص دانشجویان و نخبگان ما باید بعنوان افسران جنگ نرم بتوانند محتوای غنی و ارزشی دفاع مقدس را تقویت و به اقشار جامعه تزریق کنند.
خدادادی از نقش مسئولان و اساتید دانشگاه برای انتقال فرهنگ برآمده از دفاع مقدس سخن گفت و تأکید کرد، مجموعه دانشگاه باید دست در دست هم آرمانها و ارزشهای دفاع مقدس را به نسل‌های جدید انتقال دهند.
معاونت نشر ارزش های دفاع مقدس بسیج دانشجویی جزیره کیش با اشاره به نقش دانشگاه ها در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد: دانشگاه ها با ارائه دروسی همچون آشنایی دفاع مقدس، برگزاری نشستها و نمایشگاها و برنامه های متنوع فرهنگی در این خصوص، میتوانند نقش خود را ایفا کنند..
یادگار هشت سال دفاع مقدس تأکید کرد: روایات سال‌های رشادت رزمندگان در ۸ سال جنگ تحمیلی را باید درست بیان کرد چرا که دفاع مقدس آنقدر تأثیرگذار است و نیازی به بزرگ‌نمایی و تحریف نیست.
به گفته وی، حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس متعلق به تمام اقشار جامعه ایران بخصوص دانشگاهیان می باشد
علی خدادادی افزود: برنامه امروز دشمن استحاله این نظام و انقلاب است و بیشتر بر روی جوانان و دانشجویان این مرزو بوم متمرکز شده اند.
وی افزود: تمامی قومیت‌ها، اقلیت‌ها، اقشار و جناح‌های کشور در دفاع مقدس مشارکت و نقش فعال داشته‌اند و در این حماسه بزرگ، هم‌نظر و هم‌عقیده هستند و این نشان از اتحاد و همبستگی ملت بزرگ ایران است

 

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار