جانشین بسیج دانشجویی جزیره کیش:

برنامه های ویژه دهه فجر بسیج دانشجویی جزیره کیش تشریح شد

میری برضرورت حضور حداکثری دانشجویان در برنامه های دهه فجر تأکید کرد و گفت: دهه فجر فرصت مغتنمی است که به تشریح دستاوردهای انقلاب برای نسل امروز پرداخته شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی  در خصوص ویژه برنامه های دهه فجر بسیج دانشجویی دانشگاه های کیش، با حضور معاونت های مختلف بسیج دانشجویی کیش، برگزار شد.

در این جلسه که با هدف تصمیم گیری های لازم در خصوص زمان اجرای برنامه ها با توجه به مقارن بودن تعطیلات بین دو ترم دانشجویی با روزهای دهه فجر، برگزار شد، سیدمحمد مهدی میری جانشین بسیج دانشجویی جزیره کیش، اظهار داشت:  زمان برگزاری برنامه های دهه فجر باید به گونه ای لحاظ شود که شاهد حضور بیشترین تعداد جامعه هدف در برنامه ها باشیم.
 
وی ایجاد تنوع و جذابیت در برنامه ها را لازمه حضور و استقبال دانشجویان دراین برنامه ها دانست، و گفت:  دهه فجر فرصت بسیار مغتنمی است، که با اجرای برنامه های مختص این ایام و فضای دانشگاهی، بتوان به تبیین دستاوردهای انقلاب، و تشریح وضعیت قبل و بعد از انقلاب و پیشرفت های کشور با وقوع انقلاب اسلامی پرداخت.
 
سید مهدی میری در ادامه با تأکید بر برگزاری نشست های بصیرتی و معرفتی در سطح دانشگاه ها بیان داشت: با دعوت از سخنرانان و اساتید برجسته کشوری در زمینه مسائل سیاسی و فرهنگی روز جامعه، باید نقش انقلاب و نظام اسلامی در جامعه جهانی، و جایگاه برجسته آن در معادلات منطقه ای که همه ناشی از اقتدار و استکبار ستیزی نظام و انقلاب است، برای قشر جوان و دانشجو تبیین شود.
 
جانشین بسیج دانشجویی جزیره کیش، ضرورت آگاهی بخشی نسل جوان را  از چالش های پیش روی انقلاب مهم بر شمرد و گفت: برنامه های تدوین شده بسیج دانشجویی جزیره کیش، باید به نحوی برنامه ریزی شود که پاسخگوی سئوالات مطرح شده، و شبهات ذهنی دانشجویان باشد.
 
فضاسازی های مرتبط با ایام دهه فجر، دیدار از خانواده های شهدا، غبارروبی از مزار شهدای گمنام، برگزاری نشست های بصیرتی، معرفتی، برگزاری نمایشگاه عکس،  دعوت برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، شرکت دانشجویان در نماز جمعه، از جمله برنامه های ویژه دهه فجر بسیج دانشجویی دانشگاه های جزیره کیش، اعلام شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار