امام جمعه گرمسار:

وجود مجموعه بسیج دانشجویی در دانشگاه های کشور بسیار مهم و ضروری است.

مسئول و جمعی از کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان با حجت الاسلام آرامی دیدار و گفتگو نمودند که در بخشی از این دیدار امام جمعه گرمسار وجود بسیج دانشجویی در بدنه دانشگاه های کشور را بسیار مهم و ضروری دانست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مسئول و جمعی از کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان با حجت الاسلام آرامی امام جمعه شهرستان گرمسار دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار که به میزبانی دفتر امام جمعه شهرستان گرمسار برگزار شد ، ابتدا بخشیان مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان ضمن تشریح عملکرد و برنامه های پیش روی مجموعه بسیج دانشجویی استان سمنان ، یکی از مهم ترین و اساسی ترین وظیفه بسیج دانشجویی را تربیت نیروی طراز انقلاب اسلامی عنوان نمود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد : همه تلاش و زحمات نیروی های مجموعه سازمان بسیج دانشجویی کشور من جمله بسیج دانشجویی استان سمنان ، برای نیل به این هدف بزرگ یعنی تربیت نیروی طراز انقلاب اسلامی متمرکز می باشد.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام و المسلمین آرامی امام جمعه شهرستان گرمسار ضمن تبریک انتصاب آقای بخشیان به فرماندهی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان ، خواستار گسترش و تقویت روابط و همکاری ها در زمینه های مشترک شد.

وی همچنین در بخش بعدی  با اشاره به جذب حداکثری در بسیج خاطر نشان کرد : بسیج باید همانند گذشته با جمع های صمیمی ، دوستانه و خوش رویی نسل جوان دانشگاه را به سمت خود بکشاند.

امام جمعه گرمسار در ادامه هدف اصلی تهاجمات دشمنان انقلاب اسلامی را در زمینه فرهنگی و به خصوص نسل جوان دانست و  در پایان افزود : وجود مجموعه بسیج دانشجویی در بدنه دانشگاه های کشور بسیار مهم ، ضروری و موثر بوده و این حضور باید تقویت گردد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار