بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز خطاب به اعضای شورای شهر شیراز:

تا اتخاذ تصمیم اساسی در جهت حل مشکل کارتن خواب های شیراز در مقابل ساختمان شورای شهر در سرما می خوابیم

بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز در خصوص وضعیت و مشکلات کارتن خواب های شیرازی خطاب به اعضای شورای شهر شیراز بیانیه ای صادر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز در خصوص مشکلات کارتن خواب های شیراز خطاب به اعضای شورای اسلامی این شهر بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

همانطور که مستحضرید، یکی از مهمترین وظایف جریان دانشجویی پیگیری مسائل مربوط به کارتن خواب های سطح و حاشیه شهر بوده و هیچ وقت از این مطالبه خود کوتاه نیامده و دلسوزانه آن را بیان می‌کند.
 
طبق قانون یکی از مهمترین وظایف شورای هر شهر، بعنوان مرکز تصمیم گیری در آن شهر، بررسی و شناخت کمبودها ، نیازها و نارسایی‌های اجتماعی ، فرهنگی ، آموزشی ، بهداشتی ، اقتصادی و رفاهی حوزه انتخابیه و تهیه طرح‌ها و پیشنهادهای اصلاحی و راه حل های کاربردی در این زمینه‌ها جهت برنامه‌ ریزی و ارائه آن به مقامات مسئول ذی‌ربط می باشد.

اما امسال در شرایطی وارد فصل سرد زمستان شده ایم که نه تنها مشکلات گذشته رفع نشده است بلکه به تعداد کارتن خواب ها نیز افزوده شده، میانگین دمای شهر نیز از سال گذشته پایین تر و میزان بارش به نسبت سال گذشته نیز بیشتر شده است.این خود می‌تواند تهدیدی جدی برای کارتن خواب های شیراز باشد.
 
هر چند ظرفیت محدود گرم‌خانه های شیراز اندکی افزایش داشته اما این افزایش کم نه دردی از کارتن خواب ها را دوا می‌کند نه موجب رضایت مردم می‌شود. با تمام این اوصاف متاسفانه، امسال نیز همانند سال‌های گذشته شاهد عزمی جدی از سوی مسئولان شهری در جهت سازماندهی این افراد نیستیم.

از شورای اسلامی شهر شیراز، مطابق وظایف قانونی آن، انتظار می‌رود سریعا تصمیمی جدی برای کارتن خواب های شیراز اتخاذ و شرایط اجرایی شدن آن را مهیا کند.

گفتنی است تا زمان تصمیم فوری شما در این مورد، جمعی از اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز روبروی ساختمان شورای شهر همانند سایر کارتن خواب ها در سرما خواهند خوابید.

امید به آن است هر چه سریعتر موجبات آسایش حداقلی کارتن خواب ها فراهم گردد چرا که کارتن خواب ها هم انسانند.


انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha