با حضور مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان؛

یک باب منزل مسکونی به مددجوی نیازمند در ایوانکی اهدا گردید.

با حضور آقایان محمد امین بخشیان مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان و حجت اسلام مقری یک باب منزل مسکونی که با مشارکت گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه عالی ایوانکی ساخته شده بود ، به مددجوی نیازمند واقع در روستای چشمه نادی ایوانکی اهدا گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / با حضور آقایان محمد امین بخشیان مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان و حجت اسلام مقری یک باب منزل مسکونی به مددجوی نیازمند واقع در روستای چشمه نادی ایوانکی اهدا گردید.

به واقع اردوهای جهادی یکی از موثرترین و بارزترین نمونه های خدمت رسانی در سطح جامعه کم برخوردار است که از اولین ثمرات این اردوها خودسازی و در گام بعدی خدمت رسانی در زمینه های مختلف به قشر نیازمند جامعه میباشد.

گروه جهادی دانشگاه عالی ایوانکی یکی از پیشگامان در عرصه خدمت رسانی است که با تلاش ها و مهاجدت های فراوان ، در زمینه عمرانی در روستای چشمه نادی اقدام به ساخت یک باب منزل مسکونی برای یکی از مددجویان نیازمند این روستا نمود.

این گروه جهادی فعالیت های عمرانی خود را از تاریخ یکم مرداد ماه سال جاری آغاز نمود و ساخت این منزل مسکونی یکی از شاخص ترین و بارزترین نمونه های فعالیت این گروه می باشد که با مشارکت دانشگاه عالی ایوانکی ، کمیته امداد امام خمینی (ره) ، شهرداری ایوانکی ، بسیج دانشجویی استان سمنان و جمعی از خیرین شهری انجام گرفته است.

مراسم اهدای این واحد مسکونی با حضور آقایان محمد امین بخشیان مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان ، حجت الاسلام و المسلمین مقری نماینده محترم ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان و جمعی از مسئولان شهری و دانشگاهی ایوانکی انجام گرفت.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار