حجت الاسلام سنجری:

پروژه کم ارزش کردن دفاع مقدس برای جلوگیری از ایجاد محسن حججی هاست

مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان کرمان: آمدند اصل الگو را هدف قرار دادند، گفتند خانواده های شهدا فرزندان شما بخاطر فریب دشمن شهید شدند و خونشان هدر رفته، ولی نگفتند این یک اشتباه نوشتاری بوده. بخاطر اینکه دل خانواده های شهدا را خالی کنند و در این میان برای شتاب دادن از عناصر هنری هم استفاده کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / حجت الاسلام محسن سنجری مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان کرمان پیرامون سوء استفاده دشمن از صحبت های محسن رضایی پیرامون عملیات کربلای 4 و همچنین کلیپ موهنی که توسط یک خواننده منتشر شده اظهار داشت: همیشه کشورهایی که از کشور دیگر احساس تضرر می کنند، از رسانه به عنوان ابزار استفاده می کنند.

حجت الاسلام محسن سنجری گفت: هیچ وقت یک کشور نمی آید بودجه های سنگین رسانه را برای هیچ صرف کند. هزینه بسیار بالایی داشته باشد بدون اینکه هیچ بهره برداری داشته باشد. به عنوان مثال اخیرا بودجه بسیار سنگینی توسط کنگره آمریکا تصویب شده برای تخریب چهره های انقلاب برای پیگیری مباحث زنان، قومیت ها و .... این ها از تابستان امسال به صورت جدی این مسائل را پیگیری می کنند.اگر پیشینه این مطلب را ببینیم بالای 2200 شبکه در ایران بدون هیچ مزاحمتی قابل دریافت است.

وی افزود: ولی کار اخیر آن ها برای بی ارزش نمایش دادن اسطوره های دفاع مقدس خصوصا در مبحث عملیات کربلای 4 بود که به گفته بسیاری یک عملیات اصلی بود و می بینیم یک بی دقتی در صحبت کردن پیرامون این موضوع را می گیرند و بزرگ می کنند؛ حالا افراد کاملا غیر متخصص در موضوع جنگ مثل مسعود بهنود می آیند و اظهار نظر می کنند و نظریه می دهند.

مسئول بسیج طلاب و روحانیون کرمان تصریح کرد: جنگ برای ما سختی های بسیاری داشت ولی ما از آن گنج بیرون آوردیم، این ها گفتند ما می آییم جلوی استخراج این چهره ها و ارزش هایی که همان گنج های جنگ بودند را می گیریم. می بینیم که جوان های متولد دهه هفتاد مثل محسن حججی ها از این چهره های دفاع مقدس الهام گرفته بودند.

حجت الاسلام سنجری خاطر نشان کرد: دشمن این ها را نمی تواند ببیند برای مقابله با آن، می آید محسن حججی را با آن وضع دستگیر می کند و برای اهداف خود آن را نمایش می دهد ولی نتیجه عکس می دهد و در فضای مجازی در همان مقطع بیش از 30000 نفر شعار «من محسن حججی هستم» را سر می دهند.

وی افزود: این برای دشمن خیلی سنگین بود پس هدف را عوض کردند آمدند اصل الگو را هدف قرار دادند و برای کم ارزش کردن ارزش های دفاع مقدس وارد شدند. گفتند خانواده های شهدا فرزندان شما بخاطر فریب دشمن شهید شدند و خونشان هدر رفته، ولی نگفتند این یک اشتباه نوشتاری بوده. بخاطر اینکه دل خانواده های شهدا را خالی کنند و در این میان برای شتاب دادن از عناصر هنری هم استفاده کردند و یک خواننده می آید با انتشار کلیپ جنگ را بچه بازی می داند و با آن لباس شیطانی به شهدا توهین می کند و جنگ را باطل جلوه می دهد.

این مقام مسئول در بسیج طلاب یادآور شد: همه این ها برای این است که جای شهید را با جلاد عوض کنند. دشمن می آید بجای شهید تعابیر دیگر را بکار می برد و حتی شهدا را تروریست می نامند؛ آنجایی که به پاسگاه مرزی ما حمله می شود و جواب قاطعی به آن داده می شود می گویند چرا شما موشک پرانی می کنید! بعد می آیند از آن داعشی که به پاسگاه مرزی حمله کرده دفاع می کنند.

مسئول بسیج طلاب و روحانیون کرمان تصریح کرد: می گویند چرا با وجود مشکلات اقتصادی در سوریه می جنگید، نمی دانند که این هنر ماست که جنگ را از مرزها دور می کنیم تا هزینه ها را کاهش دهیم. اگر آنجا هزینه نمی شد صدها برابر باید در مرزهای خودمان هزینه کنیم.

وی افزود: حالا می بینید که حتی در قراردادهای بین المللی هم جبهه مقاومت را هدف قرار می دهند تا این جبهه را تضعیف کنند.

حجت الاسلام سنجری گفت: از طرف دیگر عده ای هنرپیشه در موضوعاتی که هیچ تخصصی ندارند اظهار نظر می کنند و اتفاقا اکثر این این اظهار نظرها در راستای اهداف دشمن است.

مسئول بسیج طلاب و روحانیون کرمان تصریح کرد: مردم ما مردم خوبی هستند و این کار دشمن برای آن ها آشکار شده، ولی ما باید جوری رفتار کنیم که دل خانواده های شهدا را خالی نکنیم، باید تبیین کنیم، تشریح کنیم و برای این باید به مطالعه کتاب های جبهه و جنگ اهتمام بیشتری شود تا نقش زنان، مردان، نوجوانان در دفاع مقدس را بفهمیم.

وی افزود: رهبر انقلاب خیلی روی این مسئله تاکید دارند و هم می خوانند و هم دیگران را توصیه می کنند با تقریض روی کتاب ها و با اشاراتی که در سخنرانی ها دارند.

حجت الاسلام سنجری خاطر نشان کرد: هر توصیه به این ایثارگری ها تیری است به قلب دشمن. دشمن به دنبال مهندسی معکوس جبهه و جنگ است. یک روش آن همین کم ارزش کردن شهدا است، یک روز به سراغ فرزندان شهدا می روند، یک روز فرماندهان و یک روز به سراغ هنر می روند.

مسئول بسیج طلاب و روحانیون کرمان بیان داشت: علاوه بر مطالعه، برگزاری نشست های تبیینی و یادواره برای شهدا باید بیش از گذشته باید انجام شود، باید خاطرات شهدا گفته شود، باید از امکانات خودمان و امکانات دشمن بگوییم. باید بگوییم از میزان خسارت دشمن، از نحوه پیش برد عملیات ها، حالا اگر گفتیم که عملیات ها همینجوری پیش رفته البته ما منکر الطاف الهی نیستیم ولی باید از سختی های جنگ هم گفته شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار