جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در امور بسیج:

پیشرفت‌های فراوان امروز به برکت تفکر بسیجی حاصل شده است/ بسیج و بسیجی باید همواره پرچمدار علم باشد

سرهنگ لطیفی گفت: این روند باید ادامه یابد و بسیج و بسیجی باید همواره پرچمدار علم باشد چرا که بنا به فرموده امام علی(ع) علم سلطه و اقتدار است؛ هرکس به آن دست پیدا کند عزت می‌یابد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / سرهنگ رضا لطیفی، جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در امور بسیج در آیین اختتامیه اولین دوره مدیریت عالی کسب و کار (DBA) که به همت بسیج دانشجویی استان برگزار شد گفت: بسیج همواره در تمام عرصه‌ها اثرگذار بوده است.

 

جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در امور بسیج ادامه داد: زمانی که امام، بسیج را بنا نهاد عده‌ای گمان می‌کردند که بسیج تنها برای امور نظامی و دفاعی بویژه در دفاع مقدس تاسیس شده اما بسیج دریای گسترده ای است که از این نیروی بی کران می‌توان در امور مختلف استفاده کرد.

 

وی با تأکید بر اینکه پیشرفت های فراوان امروز به برکت تفکر بسیجی حاصل شده و در این ۴۰ سال همواره توقع اول بودن از بسیج بوده است.

 

سرهنگ لطیفی ابراز داشت: این روند باید ادامه یابد و بسیج و بسیجی باید همواره پرچمدار علم باشد چرا که بنا به فرموده امام علی(ع) علم سلطه و اقتدار است؛ هرکس به آن دست پیدا کند عزت می‌یابد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار