یادداشت دانشجویی

توهم پیروزی!


توهُّمِ پیروزی!
 
در جنگ امنیّتی ـ سیاسی هم ما پیروز شدیم. جنگ امنیّتی ـ سیاسی‌شان (آمریکایی‌ها) سال ۸۸ و حوادث سال ۸۸ بود. برای آن حوادث سالها زحمت کشیده بودند؛ آن‌جور حوادث یک‌ساعته و یک‌روزه که به وجود نمی‌آمد؛ چند سال برای آن زحمت کشیده بودند؛ ملّت ایران و نظام جمهوری اسلامی بر توطئه‌ی دشمن فائق آمد و پیروز شد.
 
رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)
۱۳۹۷/۰۵/۲۲
 
بسم الله الرحمن الرحیم
ماجرا از اینجا جالب می شود که پس از سالها در طی چند روز گذشته شاهد اولین پروازهای مسافری سوریه به کشورهای مختلف هستیم. همچنین شاهد بازگشایی سفارت کشورهای مختلف از جمله کشورهای عربی مثلا امارات، بحرین و ... که تا چندی پیش ازمخالفین جدی دولت سوریه بودند. در این اثناء از طرفی آمریکا هم فرمان خروج نیروهای خود از سوریه را داده است سوریه ای که آمریکا، عربستان و ... به شکست دولت اسد ایمان داشتند و فرزند ناخلف خود یعنی داعش را به جان آن انداختند و دچار چه شکست وقیحانه ای شدند، علاوه بر این آمریکا اخیرا بر سر مسائلی با اسرائیل دچار مشکل شده است. رئیس جمهور آمریکا این روزها خود با تمام وجود زبونی خودشان در منطقه را در طی سفر اخیر خود به عراق تجربه کرد...
این ها نتایج شکست سیاست های آمریکا، عربستان سعودی، انگلیس خبیث و سایر هم دستانشان است. همه ی این موارد گواه بر یک موضوع است و آن این که امروزه هرچه جمهوری اسلامی ایران در منطقه بخواهد، همان می شود. این را بهتر از همه آمریکا و شریکان او می دانند و کاملا متوجه تغییر موازنه قدرت در جهان امروز شده اند، علی رغم میل باطنی شان به خوبی متوجه قدرت جمهوری اسلامی ایران شده اند، قدرتی که امروز دیگر نه تنها درمورد تنگه ی هرمز بلکه در مورد تنگه های دیگر نقاط جهان قابل نمود است. قدرتی که تئوری دهکده جهانی و کدخدایی آمریکا را صرفا به تئوری های تاریخی ای که در کتابها است تبدیل کرده است. این موضوع را آنها خوب فهمیده اند اما متأسفانه برخی در داخل انگار نمی خواهند بفهمند و آنرا باور کنند که اینجا جمهوری اسلامی ایران است که تصمیم می گیرد نه آمریکای جنایتکار و رژیم اشغالگر قدس یا انگلیس خبیث!
"اینجا ایران است" که در سال ۱۳۸۸ برخی توهم برداشتند که می توانند با سوت و کف نظام آنرا دچار مشکل کنند، غافل از اینکه همین مردم پشتوانه ی این نظام اند، نظام و مردمی که با امام حسین (ع) عجین شده اند و اگر کسی بخواهد حرمت اربابشان را بشکند همین مردم مشت در دهان فتنه و فتنه گران می کوبند، فتنه گرانی گول خورده و مهره هایی خود فروخته به غرب و آمریکا.
 
اینجا ایران است، گرجستان یا اوکراین نیست که انقلاب تئوری رنگ باخته ی انقلاب رنگی آنها جواب دهد. امیدواریم آینه عبرتی برای آنها شده باشد و دیگر پس از سالها شکست مفتضحانه باور کنند که "اینجا ایران است".
اینجا جایی است که مردم بصیر و همیشه در صحنه ی آن در نهم دی ماه ۱۳۸۸ خود به خود پس از مشاهده بی حرمتی ها و نیرنگ ها نتوانستند به سادگی از کنار آن عبور کنند و به صحنه آمدند، ملت شهید پروری که راه شهدای خود را همچنان در پیش گرفته و در همان روزها هم شهید می دهند.
ملتی که همچنان گوش به فرمان نائب پیرخمین ، حضرت امام سید علی خامنه ای (مدظله العالی) است و از تمام فتنه ها و مشکلات، با بصیرت هرچه تمام تر مثل چهل سال گذشته عبور خواهند کرد، ملتی که برای آن مهم نیست فتنه ی ۸۸ باشد یا فتنه ی ۹۸، جنگ نظامی ۱۳۵۹ باشد یا مقابله با منافقین، آنچه مهم است فقط و فقط پایبندی، سر افرازی، همدلی و بصیرت و ولایت پذیری است.
در نهایت جا دارد به داخلی های قلیلی که همچنان دست و پایشان می لرزد و با یک پارس آمریکا و امثالهم رنگ می بازند نصیحتی برادرانه تقدیم کنیم و آن اینکه برگردید به سمت جمهوری اسلامی که آنهایی که خلاف آن حرکت کردند امروزه سرنوشتشان را داریم می بینیم و جزایی جز نابودی در انتظار آنها نیست.
 
والسلام علیکم و رحمه الله
 
محمد کاظم حسینی - دانشجو دانشگاه پیام نور یزد

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار