بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مازندران به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی

آشتی ملی و غیره را بهانه میکنند تا خسارات و صدماتی که به ملت و مملکت وارد شد از یادها برود


متن بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مازندران به  مناسبت سالروز حماسه ۹ دی :

بسم الله الرحمن الرحیم
هنگامى که فتنه ها روى در آمدن دارند، حق و باطل به هم آمیخته شود و، چون بازگردند، حقیقت آشکار شود. به هنگام روى آوردن، ناشناخته اند و چون بازگردند، شناخته آیند. فتنه ها چون بادها در گردش اند. به شهرى مى رسند و از شهرى مى گذرند.
امام علی (ع) خطبه 93 نهج ابلاغه
ملت رشید ایران اسلامی درطول حیات پربرکت نظام جمهوری اسلامی روزهای تلخ و شیرین گوناگونی را تجربه کرده است. به موازات هر دسیسه و تقابل دشمنان آشکار و پنهان با این انقلاب ، مردم مومن و سلحشور ایران اسلامی باتوجهات حضرت بقیه الاعظم و راهبری و اشاره ولی فقیه زمان تحت رهبری های امام خمینی(ره) و امام خامنه ای (مدظله) و با بصیرت انقلابی تمام توطئه ها را ناکام ساخته اند. نهم دی ماه سال 88 به عنوان برگ زرینی در تاریخ پر از حماسه کشور ایران ، پیام ولایت مداری ملت را به جهانیان فریاد زد و مردم با حضور پرشکوه و یکپارچه در راهپیمایی آن روز عظیم نشان داد که توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی نخواهند توانست حرکت آنها را در ادامه راه شهداو امام شهیدان لحظه ای کند و یا متوقف کند. نهم دیماه سال 1388 یوم الله دیگری در تاریخ حماسه های ماندگاراست که جهانیان شاهد عمق پیوند ولایت و مردم بصیر و انقلابی ایران برای خاموش کردن فتنه های داخلی و توطئه های خارجی بودند.
حماسه 9 دی ماه در سی امین سال عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجلی قدرت الهی در هویت اسلامی و بنیان مردمی انقلاب بود که با الهام از فرهنگ عاشورایی، فتنه گران داخلی و توطئه چینان خارجی را مرعوب ساخت . در این فتنه به رغم خواسته و تصور دشمنان، همانگونه که نتوانستند در قیام عاشورا به مقصد خود برسند بار دیگر خون بر شمشیر پیروز شد و بصیرت ملت انقلابی و شهید پرور ایران اسلامی با درس از عاشورای حسینی بر همه خواسته های دشمن مهر باطل زده و ضمن افشای چهره واقعی منافقان ، بر این باور است که مشعل حماسه حسینی هرگز خاموش نخواهد شد . همچنان که رهبر و مقتدایمان فرمودند : " این فتنه، صرفا منحصر به حضور عده ای افراد در خیابانها نبود، بلکه ناشی از یک بیماری بود که با اقدامات سیاسی و امنیتی قابل دفع شدن نبود، و به یک حضور عظیم مردمی نیاز داشت ، که چنین هم شد" . همانگونه که در ابتدای انقلاب، محرم به کمک این مردم آمد و امام خمینی(ره) فرمود خون بر شمشیر پیروز است، در قضایای 9 دی هم، عاشورا به کمک ملت آمد و حماسه بزرگ و ماندگاری را خلق کرد...
امروز که در آستانه دهمین سالگرد خلق حماسه نه دی قرار داریم، بسیاری سعی دارند تا به بهانه های متعدد آن روزها فراموش بشود. آشتی ملی و غیره را بهانه میکنند تا خسارات و صدماتی که به ملت و مملکت وارد شد از یادها برود. اما مگر میشود فراموش کرد فتنه 88 را که یقینا زیان بارترین ایام برای کشور بود. فتنه ای که هیزمی شد برای آتش تحریم. خیانت خواصی که می دانستند ادعای باطل دارند را فراموش نمی کنیم. تمام اینها اگر فراموش شود، بی حرمتی به ساحت اباعبدالله (ع) را چگونه فراموش کنیم.
ملت غیوری که حماسه نهم دی را خلق کرد، قطعا آن را زنده نگه خواهد داشت. آری تک تک ما برای فراموش نشدن این یوم الله مسئولیم. همه در هرجایگاهی که هستیم باید احساس مسئولیت کنیم برای دفاع از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی. به ویژه در برهه کنونی که دشمن با تمام توان مقابل این شجره طیبه ایستاده و از داخل و خارج درحال ضربه زدن است.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مازندران ضمن گرامیداشت نهم دی ماه سالروز بصیرت دینی و سیاسی مردم ایران؛ از آحاد ملت بزرگ ایران دعوت می کند تا به مانند همیشه با حضور شکوهمندانه در یوم الله 9دی، بار دیگر پیوند عمیق نظام و امت را به همگان نشان داده، و اعتماد و حمایت خود را از این نظام مقدس به رخ دشمنان بشکند.

ارسال نظر


captcha