حماسه 9 دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی بود

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه؛ حماسه نهم دیماه را نقطه عطفی در انقلاب اسلامی دانست و گفت: تبعیت از ولایت فقیه توطئه های دشمنان را خنثی می کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : صلاح الدین قره تپه در گفت‌و گو ضمن گرامیداشت حماسه نهم دیماه، با بیان اینکه نهم دی ماه نقطه عطفی را در انقلاب اسلامی ایران رقم زد، اظهار کرد: فتنه سال ۸۸ در نتیجه زیاده خواهی و توهم افرادی رقم خورد که این افراد تصور می کردند با حمایت و پشتیبانی های مادی و معنوی بیگانگان از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی، منافقان و سلطنت طلبان و ضد انقلابها در تمام کشورهای خارجی می توانند به قدرت برسند غافل از اینکه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران برگرفته از خون شهیدان، مبتنی بر رهبری و حمایت از ولایت فقیه است.

 

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه گفت: مقام رهبری در خصوص فتنه ۸۸ عنوان کردند «مردم در روز نهم دیماه به صورت خوش جوش در تمام نقاط کشور به خیابانها آمدند و اعتقاد و التزام خود را نسبت به آرمانهای امام خمینی، نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری انقلاب اعلام کردند و این امر وظیفه مردم را به نوعی سنگین تر کرد».

 

قره تپه بیان کرد: در حال حاضر نیز هم بر مردم همیشه در صحنه نظام و مسئولان اجرایی لازم است که شکر نعمت الهی و خروج از فتنه را پاسداری کنند و بیگانگان در جریان باشند و بدانند که هرگاه بخواهند به انقلاب اسلامی خدشه ای وارد کنند همه مردم همچون حماسه نهم دی ماه در صحنه حضور خواهند داشت.

 

وی با بیان نهم دیماه روز بصیرت و آگاهی بود، اضافه کرد: نهم دی ماه نماد عزت، استقامت و بصیرت مردمی است که تا پای جان بر ارزش ها و آرمانهای انقلاب بوده و هستند ونهم دی تبدیل به یوم الله شد و دشمن را مأیوس نمود.

 

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه، به نقش رهبری و حضور مردم با عنایت از مکتب نجات بخش اسلام عامل موفقیت و پیروزی مردم در فتنه سال ۸۸ دانست و گفت: مقام معظم رهبری در بیانات خود، عنوان کرده اند که احتمال دارد دشمن برای سال ۹۸ فتنه جدیدی را رقم بزند، اگر تمام مردم گوش به زنگ فرمایش های رهبری باشند تمام توطئه ها با حضور همیشه در صحنه خنثی می شود؛ باتوجه به تولید داخلی، وحدت ملی و وحدت عمومی مردم می توان تمام توطئه های مشابه نهم دیماه را خنثی کرد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار