مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان هشدار داد؛

آقای دُرازهی! جلوی تدریس غیرقانونی شما در هر مرکز علمی و آموزشی می‌ایستیم/ قوه قضائیه، طبق ماده ۶۰۹ قانون مجازات با دُرازهی برخورد کند

جعفری گفت: آقای نماینده لازم به ذکر است که به شما بگوییم که بسیج دانشجویی و جبهه انقلاب تمام قد جلوی تدریس غیرقانونی شما در هر مرکز علمی و آموزشی ایستاده و یقیناً اجازه ورود شما را نخواهیم داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییرضا جعفری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان گفت: برخی از نمایندگان و مسئولین باید در ایمان خود شک کنند.

 

وی یکی از شاخصه های اصلی در دین را اخلاق مداری دانست و بیان کرد: بنا به فرموده رسول اکرم(ص) بُخل و بداخلاقی دو خصلت است که در مؤمن جمع نمی‌شود.

 

جعفری با اشاره به اتفاقات اخیر در گمرک تهران توسط نماینده سراوان اظهار داشت: اخیراً شاهد بودیم که یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رفتاری بسیار زشت و رکیک با یکی از کارمندان دولت برخورد بی ادبانه و زشتی را انجام می دهد.

 

وی با بیان اینکه ولی نعمت نمایندگان همین مردم هستند تصریح کرد: بسیار جای تعجب دارد بعد از این که فیلم منتشر می‌شود، نماینده مذکور در مصاحبه ای به دروغ ذکر می‌کند که فیلم ساختگی است و میگوید استعفا می‌دهم و به دانشگاه برمی گردم.

 

وی خطاب به درازهی افزود: آقای نماینده لازم به ذکر است که به شما بگوییم که بسیج دانشجویی و جبهه انقلاب تمام قد جلوی تدریس غیرقانونی شما در هر مرکز علمی و آموزشی ایستاده و یقیناً اجازه ورود شما را نخواهیم داد.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان ابراز داشت: در بین صحبتهای نماینده بعد از پخش فیلم مشاهده کردیم که آقای درازهی بحث قومیت و اهل تسنن و اهل تشیع بودن رو بهانه ای قرار دادند که در واقع با احساسات مردم سنی و شیعه کشور عزیزمان ایران بازی بکنند؛ حال آنکه کارمند دولتی که آقای نماینده با لحن بسیار بد و زشت با او صحبت می کند خود یک اهل تسنن است و از همه مهمتر رفتار نمایندگان مجلس و رئیس مجلس شورای اسلامی به عنوان خادم این مردم عجیب است که به جای محاکمه نماینده مجلس در برابر بدخلقی و بد اخلاقی انجام شده از طرف ایشان، کارمند دولت و کسی که فیلم گرفته است را مورد بازخواست و محاکمه قرار می دهند.

 

وی اضافه کرد: جبهه انقلاب و بسیج دانشجویی یقیناً مقابل این کار نابخردانه مجلس شورای اسلامی می ایستد و تا پایان در محاکمه نماینده بداخلاق و کسی که به مردم توهین کرده است مطالبه گری خود را ادامه می دهد.

 

جعفری با اشاره به قانون مجازات اسلامی گفت: توهین به مامور دولت هنگام انجام وظیفه باتوجه به ماده ۶۰۹ قانون مجازات اسلامی جرم است و یکی از مطالبات ما برخورد قاطع قوه قضائیه جمهوری اسلامی با این بد اخلاقی بوده و خواستار اعلام نتیجه محاکمات بصورت علنی هستیم.

ارسال نظر


captcha