یادداشت محمدجواد عمرانی؛

نامه‌ای کوتاه خدمت آقای محمدباسط درازهی...


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / محمد جواد عمرانی، مسئول سابق سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل در یادداشتی به نماینده سراوان نوشت:

 

احتراما به استحضار می رسانم  در جلسه ای که به صورت غیرعلنی در مجلس برایتان گرفته شد شگفت زده شدم.

 

البته از مجلس ما که اتفاقاتی عجیب تر از این در داخلش افتاده بیشتر از این هم انتظار نمی رفت.
 
در مجلس 40 نفر درخواست استیضاح وزیر را دادند. ابتدا تصورم بر این بود که حتما نمایندگان به فکر مردم و معیشت سختشان و این اوضاع رای به استیضاح دادند اما فهمیدم دلیل استیضاحشان فحاشی جنابعالی به کارمند و مردم و نظام بود. 
 
مجلسی که باید راس امور می بود با دادن لیست های کیلویی از این طرف و آن طرف تبدیل شده است به بی خاصیت ترین مجلس شورای اسلامی در طول تاریخ ایران. 
 
شما را چه شده است که حاضرید برای ماله کشی خود تا مرز یک استیضاح وزیر بروید اما مردمی که هم اکنون زیر شدید ترین فشار اقتصادی هستند بهشان توجه ای نمی کنید؟! چرا برای بچه هایی که روزهای گذشته در آتش حماقت شما و امثالتان سوختند فریادی نکشیدید و خود را در معرض استعفا قرار ندادید؟!
 
این نتیجه «تکرار میکنم» هاست نتیجه تکرار می کنم هایی از داخل تهران و نتیجه تکرار می کنم هایی در زاهدان و....
 
مادامی که رای مردم را به زور می قاپید نتیجه اش می شود این که مردم روزی چهره واقعی شما را بفهمند.
 
گفتید اگر آن کارمند اخراج و توبیخ نشود استعفا می دهید و به دانشگاه میروید.
من میگویم آن کارمند اهل سنت لیاقتش برای خدمت بیشتر از شما بود چرا که حتی زمانی که به او توهین کردید ترجیح داد کار ارباب رجوعش را انجام دهد.
 
پیشنهادم این است حتما استعفا بدهید و پس از استعفا هم به دانشگاه برنگردید چرا که اگر خواسته باشید با همین روال تدریس کنید شک نکنید از دانشگاه هم بیرون رانده می شوید و آنوقت شما می مانید و آن تکرار می کنم ها. 
 
البته داستان غم انگیز تقلب مشهودتان در مدرک تان هم که شده است غوز بالای غوز...
 
اسم قانون گذار رویتان خورده و طبق قانون کشور توهین به کارمند در حین خدمت جرم است. علاوه بر آن، توهین به مملکت ،مردم و توهین به نظام هم در فیلم کاملا مشهود است و از مدعی العموم می خواهیم از این قضیه نگذرد.
 
حکومت اسلامی الحمدالله حکومتی است که مردم محور است؛ روزی توسط همین مردم انتخاب شدید و روزی هم توسط همان مردم به دلیل ناکارآمدی و توهین رانده شدید.
 
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار