یادداشت دیانت‌ا... شهرکی؛

نماینده و حامیانش زیرلفظی را هم پس زدند!

دیانت‌ا... شهرکی، مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل در رابطه با حمله برخی عناصر اصلاح‌طلبان سیستان و بلوچستان به جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی با نمایندگان سیستان یادداشتی نوشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / دیانت‌ا... شهرکی، مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل در رابطه با حمله برخی عناصر اصلاح‌طلبان سیستان و بلوچستان به جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی با نمایندگان سیستان طی یادداشتی نوشت:

 

چند مدتی است که جوانی جویای نام دست به قلم شده و با استفاده از فضای‌مجازی و با ایجاد چند کانال به نام اصلاح‌طلبی برای خود بازاری گشوده است و از کارنامه سیاه و مفلوک هم حزبی‌‌های خود چه در مجلس و چه دولت حمایت می‌کند.

 

وعده‌های سرخرمن دولت متبوع و همچنین افول نماینده نورچشمی جوان جنگجوی ما، باعث شده بدون فکر و اندیشه توپخانه خود را بدون گرا به هر طرف بگیرد، برادر جنگجو! افول لیبرالیسم گیج‌تان کرده.

 

برگزاری کنسرت در دانشگاه ارتباط مستقیمی با هم‌حزبی های برادر جنگجو دارد، البته اگر ایشان از دیسکوهای خیابانی ستادهای بنفش بی‌زار شده را به فال نیک می‌گیریم اما به شرطی که در نی‌زار سوت و کف نزنند! نفوذ در مراکز فرهنگی از جانب لیبرال‌های اصلاح‌طلب‌نما باعث این فجایع چه در دانشگاه زابل و چه در سایر موارد شده است‌.

 

جنگجوی‌ عزیز بهتر است به جای شانتاژ، برچسب‌زنی واتهام به دانشجویان مطالبه‌گر به دولت متبوع و همچنین نماینده تحت‌ حمایت خود بفرمایید پاسخ وعده‌های پوچ خود را بدهند، اما ظاهرا زیرلفظی را هم پس زدید و پاسخی ندادید، البته از وکیل‌الدوله و دولت بنفش و حامیان‌اش انتظاری نباید داشت، وکیل‌الدوله‌تان در جمعی با تفرعن فراوان عرضه می‌دارد من نه می‌توانم کار کنم و نه استعفا می‌دهم، این چه تفکر و گرایشی است که درد مردم برایش بی‌ارزش شده؟ با ارای مردم وارد مجلس میشوند و با کمال وقاحت به همین مردم مظلوم حمله ور می‌شوند.

 

وضعیت امروز سیستان به جهت تفکر منحط لیبرال با نام اصلاح‌طلبی است که پاسخگوی عملکرد ضعیف خود نیستند ولی پای فرار رو به جلو‌ی شان تیز است، آن از برجام نافرجام و این از FATF و پاریس و ... ، ننگ و نکبت این جماعت برای ملت ایران تمامی ندارد.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار