بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شیراز طی بیانیه ای:

نمایندگی مجلس شورای اسلامی چیزی جز نوکری و خدمت به مردم نیست/عدم برخورد با نماینده سراوان یعنی بی ادبی و رانت خواری از خلقیات اکثریت نمایندگان مجلس است نه فقط یک نماینده!

حال چه می شود که نماینده ای به این درجه از وقاهت رسیده و با به کار بردن الفاظ رکیک جایگاه مجلسی که اعتبار خود را از بزرگانی چون شهید مدرس گرفته، زیر سوال می برد؟


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در خصوص رفتار بی‌شرمانه نماینده مردم شریف سراوان در مجلس شورای اسلامی در گمرک بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم؛

متاسفانه این روز‌ها شاهد هستیم مجلسی که باید حافظ حقوق مردم باشد، حامیِ نماینده اهانت کننده به مردم شده است و نماینده‌ای که با فرار رو به جلو، هتاکی خود را تکذیب کرده و به جای پاسخگویی و عذرخواهی، با طرح مسائلی، چون قومیت و مذهب، خود را در مقام شاکی قرار داده؛ و از آن اسف‌بار‌تر عذرخواهی وزیر اقتصاد از این نماینده هتاک و هم صدایی برخی از نمایندگان برای اخراج کارمند گمرک و محاکمه منتشر کننده فیلم آن اتفاق...


وقتی آقای درازهی در مجلس می‌گوید: «اگر بنده کوتاه بیام، فردا نوبت شما خواهد رسید...» باید بدانیم که این نماینده  در وهمِ بزرگی و در تکبرِ خود غرق شده و فراموش کرده که نمایندگی مجلس شورای اسلامی چیزی جز نوکری و خدمت به مردم نیست، حال چه می شود که نماینده ای به این درجه از وقاهت رسیده و با به کار بردن الفاظ رکیک جایگاه مجلسی که اعتبار خود را از بزرگانی چون شهید مدرس گرفته، زیر سوال می برد؟


اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بدانید که اینگونه اعمال و رفتارها، که متضاد با تمام آموزه های اسلامی و انسانی است باعث ناراحتی و تاثر آحاد ملت شریف ایران خواهد بود و عدم برخورد با آن ها این شائبه را مطرح می کند که بی ادبی و رانت خواری از خلقیات اکثریت نمایندگان مجلس است و نه فقط یک نماینده!


بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز ضمن محکومیت رفتار نماینده مردم شریف و عزیز سراوان در مجلس شورای اسلامی خواستار بررسی دقیق علت حضور آن نماینده در گمرک کشور و برخورد قاطع به دلیل فحاشی و جوسازی بعد از آن به قصد ایجاد اختلاف بین قومیت های مذهبی برای تطهیر خود، می باشد.

والسلام علی من اتبع الهدی

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار