بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان طی بیانیه ای اعلام کرد:

پیروزی در سوریه دست آورد خون شهدا بود یا صبحانه کاری با غربیان؟

در واکنش به صحبت های استاندار در جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان چهار محال و بختیاری بسیج دانشجویی این دانشگاه طی اعلام بیانیه ای به صحبت های ایشان در مورد دستاوردهای برجام اعتراض نمودند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان چهار محال و بختیاری در واکنش به صحبت های استاندار در جمع دانشجویان این دانشگاه به مناسبت روز دانشجو مورخ 12 آذرماه طی اعلام بیانیه ای به صحبت های ایشان در مورد دستاوردهای برجام و ارتباط آن با عقب نشینی داعش از مرزهای کشور اعتراض نمودند.

متن بیانیه به شرح زیر می باشد:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

ماندگاری انقـلاب اسلامی برای دنیای استکبار بهت آور و سخت اسـت؛ تـشـکیل گـروه‌های تکـفیری برای این است که انقلاب را از بین ببرند»      مقام معظم رهبری»
       پیروزی در سوریه دست آورد خون شهدا بود یا صبحانه کاری با غربیان؟؟
       گروهـک تـکـفیری که در تاریخ 9/4/ 2013 توسط سرکرده خود ابـوبکر البغدادی اعلام تشکیل دولت اسـلامی در عراق و شام را کرد،که همه امروزه به اسم داعـش می شناسند، هدفی به وضـوح مشـخـص داشت و آن جنــگ نیابـتی با انقلاب اسـلامی از طرف محـور غربی_عربی_عبری بود. حال که یک سال است که داعش نه تنها از مرزهای ایران دور شده بلـکـه از دو کشـوری که اعلام خلافت کرده بود نیز بیرون شده است. اینک بعد از گذر از آن روزهای سخت که جوانان و پدران این مرز و بوم در راه حفظ انقلاب و ناموسشان ، فدا می شدند ؛ می‌بینیم بعضا افرادی را که همه موضوعـات را به مـذاکـرات خارجـی، از جمله برجـام، پیوند داده و بر آن هستند که این بخش نـامه را موهبت الهی توصیف کنند؛ و علیرغم اینکه دشمنان انقلاب با تمدید تحریم‌ها عملا آن را نقض کرده ولی هنوز منتظر قهرمانان دیـپلـماسی هستند که بیایند و مسئـله را آشکارتر کنند.  اما از آن غافلند که کارایی برجام به اینها  نبود! به جیب مـردم بود! به سفره خـانواده ها بود! به چرخیدن چرخ سانتریفیوژها و کارگاه های بود که تعطیل شد!. شاید بهتر باشد نگاهی به راهی که می روید بیاندازید و قطاری که بر روی ریل بی تـدبیری به راه انداخته اید را متوقف سازید. چشمانتان را باز کنید و زندگی کسانی که پای این انقلاب ماندند و برای آن جان دادند را با زندگی خودتان مقایسه کنید، آن وقت می فهمید که خون شهدای مدافع حـرم بود که داعش را به عقب راند و نه صبحانه های کاری دولت مردان با نمایندگان غربی!!  باشد به جای توجیه کارهای خود، اشک شرمساری از چشمانتان سرازیر شود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار