برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با موضوع مسائل روز در دانشکده خاتم شهرستان زرند

جلسه پرسش و پاسخ با موضوع مسائل روز در دانشکده فنی و حرفه ای خاتم شهرستان زرند برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /جلسه پرسش و پاسخ با موضوع مسائل روز و با حضور حجت الاسلام ایزدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج شهرستان  زرند در محل دانشکده فنی و حرفه ای خاتم این شهرستان برگزار شد.

 

در این جلسه حجت الاسلام ایزدی در پاسخ به سوال دانشجویی که چرا وضع کشور اینقدر آشفته است گفت: دلیل آن بی تدبیری و نا کارآمدی بعضی از مسئولان است. که حتی رهبر انقلاب هم در اجتماع بزرگ ورزشگاه آزادی اعلام کردند که در کشور بعضی ها در حال خیانت و فتنه هستند. وبنده تا جایی که جان در بدن داشته باشم نخواهم گذاشت.

وی در پاسخ به سوالی که آیا آمدن مردم برای اعتراض به خیابان ها خوب است یا صبوری کنیم؟ گفت: آمدن واعتراض در بعضی مواقع خوب است ولی بعضی افراد سودجو این کار را بهانه میکنند تا نظم کشور را بر هم زنند و این کار ها بهانه ای برای شبکات خارجی است که اوضاع کشو ایران را خیلی بد جلوه دهند پس صبوری بهتر است. خداوند اوضاع را بهتر میکند چون رهبر انقلاب این وعده را داده است.
 
حجت الاسلام ایزدی در پاسخ به سوال دانشجویی که چرا رهبر برای اوضاع حال کشور کاری انجام نمیدهند؟ آیا نمیتوانند؟ پاسخ داد که رهبر با تمام جود در گیر مسائل مردم هستند ولی مسئولان این وظیفه را دارند و رهبر به آنها تذکر های لازم را برای درست کردن وضع مردم میدهند. بعد از آن هم رهبر انقلاب اعلام کردند که مردم خودشان رای داده اند و انتخاب کرده اند و ما همه تلاش میکنیم تا برای مردم همه کار انجام دهیم.
 
وی در پاسخ به سوالی که چرا نمیتوانیم با این وضع ازدواج کنیم و آیا راهی میتوانید پیشنهاد دهید؟ گفت: درست است وضع برای ازدواج خیلی دشوار است در صورتی که طرفین سخت گیری کنند. ولی ازدواج آسان باعث زندگی خوب و راحت میشود و ما باید شهیدان را الگو برای ازدواج قرار دهیم هیچ کس موقع ازدواج همه چیز نداشته و باید در زندگی با برنامه و الگو جلو برویم تا بتوانیم زندگی راحت و عالی داشته باشیم و خداوند هم در قرآن میفرماید که: شما ازواج کنید و من تمام خوبی ها و نعمت های فراوان برای شما ارزانی خواهم کرد.
 

انتهای پیام//

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار