مسئول علم و اقتصاد بسیج دانشجویی استان کرمان:

هدایت تشکل های دانشجویی، سرنوشت کشور را می سازد

مسئول علمی و اقتصادی بسیج دانشجویی استان کرمان در افتتاحیه دوره ایران 1435 : هدایت این توانایی و ظرفیت بالقوه و همچنین راهنمایی و کمک به تشکل ها در این مسیر، وظیفه بسیار مهمی است و در سرنوشت کشور تاثیر بسزایی دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / محمود شاهرخی مسئول علمی و اقتصادی بسیج دانشجویی استان کرمان در مراسم افتتاحیه دوره ایران 1435 اظهار داشت: تشکل های دانشجویی به دلیل ویژگی های خاص محیط دانشجویی ظرفیت بسیار بالایی برای نقش آفرینی در مسائل اساسی کشور دارند.

وی افزود: هدایت این توانایی و ظرفیت بالقوه و همچنین راهنمایی و کمک به تشکل ها در این مسیر، وظیفه بسیار مهمی است و در سرنوشت کشور تاثیر بسزایی دارد از این رو قرارگاه شهید احمدی روشن با طراحی و اجرای پنجمین دوره ایران 1435 تلاش می کند قدمی در این امر مهم بردارد.

شاهرخی همچنین مهمترین اهداف برگزاری دوره را تقویت مهارت مساله یابی و عمیق شدن در مسائل، تقویت قدرت تحلیل فعالین دانشجویی نسبت به مسائل و نیازهای اساسی کشور و همچنین آشنایی دانشجویان انقلابی با برخی از چالش های اساسی کشور، استان و شهرستان در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و در نهایت انتقال مهارت های گفتمان سازی و مطالبه گری از مسئولین به دانشجویان دانست.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار