در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه قاین مطرح شد؛

استکبار جهانی بخش عمده تمرکز خود را تحت عنوان جنگ نرم صرف ضربه زدن به دانشجویان کرده است/بسیج دانشجویی به عنوان یک تشکل مستقل انقلابی در دانشگاه های سراسر ایران به فعالیت می پردازد

سعید پشیمان، مسئول بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری شهرستان قاین به نمایندگی از دانشجویان این شهرستان به سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه این شهر پرداخت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / سعید پشیمان، مسئول بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری شهرستان قاین به نمایندگی از دانشجویان این شهرستان به سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه این شهر پرداخت.

سعید پشیمان ضمن اشاره به اتفاقات 16 آذر 1332 گفت: خون 3 جوان آزادی خواه ایرانی است که نام دانشجو را در 16 آذر هر سال بر خاطره ها نقش می زند و بستری مناسب برای بیان دیدگاه ها و انتقادات در مورد شرایط اجتماعی و سیاسی جامعه فراهم کرد.

وی ادامه داد : به دنبال نقش کلیدی و حساس دانشجویان در کشور، استکبار جهانی بخش عمده تمرکز خود را تحت عنوان جنگ نرم به وسیله رسانه و شبکه های مجازی صرف ضربه زدن به اعتقاد ، ایمان و حس وطن دوستی آنها کرده است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری شهرستان قاین گفت : حضرت امام خمینی (ره) در دوم آذر 1367 برای دفاع از اسلام ناب محمدی ، جلوگیری از نفوذ بیگانه و تلاش برای ایجاد حکومت جهانی اسلام فرمان تاسیس بسیج داتنشجویی را صادر کرد.

 

 پشیمان گفت: بسیج دانشجویی به عنوان یک تشکل مستقل انقلابی در دانشگاه های سراسر ایران به فعالیت هایی در جهت افزایش روحیه انقلابی و ایثار در دانشجویان، رسیدن به آرمان های انقلاب اسلامی، تلاش برای ایجاد جنبش های دانشجویی و تلاش برای افزایش بینش سیاسی و اعتقادی دانشجویان می پردازد.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری شهرستان قاین در ادامه به بیان خلاصه ای از برنامه های بسیج دانشجویی قاین از قبیل حلقه های معرفتی و بصیرتی، برگزاری مراسمات مذهبی، برگزاری کرسی های آزاد اندیشی، برگزاری اردو های راهیان نور و اردوهای جهادی پرداخت.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار