بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای هرمزگان

دولتمردان و منتخبین مردم در مجلس بدانند که مردم حساب عملکرد ضعیف برخی از آنان را از انقلاب و نظام جدا دانسته و ضمن دفاع از آرمان های انقلاب و کلیت جمهوری اسلامی، در انتخاب های آینده خود، تجدید نظر می کنند.

با توجه به شرایط فعلی کشور و نیز هجمه بی وقفه دشمن برای نفوذ در ارکان حاکمیتی، دولت و مجلس باید با ملاحظه منافع و امنیت ملی، در پیوستن به معاهدات بین المللی هم چون fatf، کنوانسیون پاریس و ..‌ راه نفوذ و سلطه بیگانگان را فراهم نسازد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / متن بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان به شرح زیر است.

بسم اللّه الرحمن الرحیم
یاَاَیُّهَا الَّذینَ ءامَنُوا اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت اَقدامَکُم
 
بی شک نقطه عطف نام گذاری روز ۱۶ آذر به عنوان روز دانشجو در پی شهادت ۳ تن از دانشجویان دانشکده فنی دانشگاه تهران پس از  گذشت ۶۵ سال همواره استقلال خواهی ؛عدالت طلبی؛ و آزادی خواهی دانشجویان انقلاب اسلامی است.
امروز رسالت دانشجوی متعهد این است که ضمن آگاهی بخشی نسبت به توطئه های دشمنان خارجی و ایادی داخلی آن، با توجه به گفتمان تمامیت انقلاب اسلامی، به جهاد علمی و عملی جهت سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی بپردازد.
 
امروز مانند همیشه، جنبش دانشجویی در نوک پیکان استکبار ستیزی ؛استقلال طلبی و عدالت خواهی است به همین جهت همانند گذشته ضمن توجه دادن افکار عمومی به جنایات آمریکا و رژیم کودک کش صهیونیستی در کشتار مردم مظلوم فلسطین و نیز جنایات حکومت آل سعود و هم پیمانان آن در حق مردم مظلوم و مستضعف یمن، سکوت مجامع بین المللی را در قبال این فجایع انسانی محکوم نموده و حقوق بشر ساختگی را فقط ابزاری جهت پیشبرد اهداف کشورهای استکباری بر علیه ملتهای مبارز می داند.
امروز نیز جنبش دانشجویی ندای استقلال طلبی است اما استقلالی که نباید ابزار دست جناح های سیاسی چپ و راست قرار گیرید که در غیر این صورت به گفته معمار کبیر انقلاب دچار انحراف خواهد شد.
با توجه به شرایط فعلی کشور و نیز هجمه بی وقفه دشمن برای نفوذ در ارکان حاکمیتی، دولت و مجلس باید با ملاحظه منافع و امنیت ملی، در پیوستن به معاهدات بین المللی هم چون fatf، کنوانسیون پاریس و ..‌ راه نفوذ و سلطه بیگانگان را فراهم نسازد.
 
امسال ۱۶ آذر در حالی از راه میرسد که وضعیت اقتصادی کشور در نابسامانی به سر میبرد ؛ وضعیت آشفته بازار ارز ،عدم نظارت بر قیمت کالاهای اساسی ،افزایش تورم ، بیکاری و ... که بیشتر آن ناشی از ضعف مدیریت ، خود شیفتگی و استفاده نکردن از ابزار علمی است که باعث شده روز به روز سفره مردم کوچک تر شود. با یک جمع بندی کلی از وضعیت فعلی، لازم است مسئولان با عمل به سیاستهای کلی نظام و راهبردهای ابلاغی ولی فقیه، با بهره جویی از تمام ظرفیت های داخلی بویژه دانشجویان دل سوز انقلابی آلام و درد مردم را کاهش داده و مردم را نسبت به انتخاب خود دلگرم سازند.
 
دولتمردان و منتخبین مردم در مجلس مطمئن باشند که مردم حساب عملکرد ضعیف برخی از آنان را از انقلاب و نظام جدا می دانند و ضمن دفاع از آرمان های انقلاب و کلیت نظام جمهوری اسلامی، در انتخاب های آینده خود، تجدید نظر خواهند نمود. 
 
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار