بسیج دانشجویی شهرستان اقلید در بیانیه ای به مناسبت روز دانشجو:

خون پاک دانشجویانی که در مقابل شیطان بزرگ سر خم نکردند گواهی سند آزادگی و حق طلبی جوانان ایران شد

شصت و پنج سال پیش در چنین روزی، دانشگاه سنگر دانشجو شد و خون پاک دانشجویانی که در مقابل شیطان بزرگ سر خم نکردند گواهی سند آزادگی و حق طلبی جوانان ایران گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مسئول بسیج دانشجویی شهرستان اقلید به مناسبت روز دانشجو بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

16 آذر روز مقاومت تاریخی و روز دانشجو، نماد روحیه خروشان جنبش دانشجویی و تجلی بصیرت و مظهر ایثار و استقلال و آزادی است.
رهبر فرزانه انقلاب (مدظله العالی)

آرمان استکبار ستیزی و نفی ظلم همواره به عنوان یکی از بزرگترین درس های مکتب عاشورا برای جوانان ایران اسلامی سرمشق و الگو بوده است. شصت و پنج سال پیش در چنین روزی، دانشگاه سنگر دانشجو شد و خون پاک دانشجویانی که در مقابل شیطان بزرگ سر خم نکردند گواهی سند آزادگی و حق طلبی جوانان ایران گردید. امروزه نیز دانشگاهیان کشور که فرزندانی چون احمدی روشن، شهریاری، تهرانی مقدم،حججی و دیگر شهدای برومند را تقدیم آستان الهی کرده است، با بهره جستن از میراث تاریخی، علمی و تجربه گران قدر انقلاب اسلامی، مسیر حرکت خود را در راستای شکل گیری تمدن نوین اسلامی که همان جامعه آرمانی اسلام است، انتخاب و نقش آفرینی کرده و خواهند نمود.

لذا در جهت مقابله با این حرکت انقلابی دشمنان نظام و میهن اسلامی، دانشگاه و دانشجو را آماج بزرگترین توطئه ها قرار داده و ضمن وحشت از بالابردن پرچم علم و پر رنگ کردن شعارهای انقلابی در دانشگاه‌ها، برای مقابله با این حرکت برنامه ریزی‌ها و هزینه‌های سنگینی می‌کنند.

بسیج دانشجویی شهرستان اقلید ضمن عرض تبریک روز دانشجو به عموم دانشجویان مومن و انقلابی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان اقلید، آرزوی توفیق هر چه بیشتر آن عزیزان را از درگاه باریتعالی خواستار و امیدواریم با همت و تلاشی مضاعف در جهت پیشرفت همه جانبه و تداوم عزت و اقتدار ایران اسلامی بیش از پیش کوشا باشید.

 

ارسال نظر


captcha
پربازدید ها
آخرین اخبار