بیانیه به مناسبت ۱۶ آذر

دانشجوی انقلابی و همیشه درصحنه، تا آنجا که نیاز است با جوهر قلم خود و در موقع خودش با خون سرخ خود از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع می‌کند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان و شهرستان میبد به صورت مشترک بیانیه ای بدین شرح صادر نمودند.

بسم‌الله الرحمن الرحیم
"... إِنَّهُمْ فِتْیَةٌ آمَنُوا بِرَبِّهِمْ وَزِدْنَاهُمْ هُدًى* وَرَبَطْنَا عَلَى قُلُوبِهِمْ إِذْ قَامُوا فَقَالُوا رَبُّنَا رَبُّ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ لَنْ نَدْعُوَ مِنْ دُونِهِ إِلَهًا لَقَدْ قُلْنَا إِذًا شَطَطًا "

( ... آن‌ها جوانانى بودند که به پروردگارشان ایمان آوردند، و ما بر هدایتشان افزودیم. و دل‌هایشان را محکم ساختیم در آن موقع که قیام کردند و گفتند: پروردگار ما، پروردگار آسمان‌ها و زمین است؛ هرگز غیر او معبودى را نمى‏خوانیم؛ که اگر چنین کنیم، سخنى به‌گزاف گفته‏ایم.) سوره کهف آیات 13 و 14
شانزدهم آذر به‌واسطه قیام دانشجویان در مقابل استکبار و ظلم و ستم طاغوت در سال 1332 سرآغاز حرکتی نوپا در سیر استکبارستیزی دانشجویان بود که خون‌های پاکشان امروز راهنمای ادامه دهنگان این خط نورانی در امتداد رسیدن به ظهور امام عصر(عج) هست.

دانشجوی انقلابی به گفته شهید بزرگوار آیت‌الله بهشتی، مو ذن جامعه است و می‌کوشد با بیدار ماندن و اعلام مواضع انقلابی، موجب هوشیاری و مانع ازقضا شدن نماز جامعه شود.

دانشجوی انقلابی و همیشه درصحنه، تا آنجا که نیاز است با جوهر قلم خود و در موقع خودش با خون سرخ خود از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع می‌کند و با همه وجودش در طی سال‌های سال مبارزه نفس‌گیر و ناتمام در مقابل ستم و ظلم استکبار جهانی، چه آن زمان که ایران عزیزمان در پنجه طاغوت اسیر بود و چه در زمان انقلاب، دفاع مقدس و پس‌ازآن و سنگر مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن، در میانه میدان علم و عمل است.

فرزندان معنوی امام سید علی خامنه‌ای و پسران و دختران دانشجوی ایرانی، این روز بزرگ را گرامی داشته و با تجدید بیعت با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از مسئولین و دولتمردان کشور عزیزمان این خواسته رادارند که؛ در موضع خود و در سنگر سیاسی کشور که امروزه، جایگزین سنگر جنگ نظامی شده است، هوشیاری خود را حفظ کنند و همه تلاش خود را به این مسئله معطوف کنند که حرف و عملشان، چراغ سبزی به دشمن کینه‌توز برای ضربه زدن به انقلاب و مردم شریف ایران اسلامی نشود.

و شایسته است که دولتمردان کشور با گوش فرادادن به ندای حق‌طلبی رهبر انقلاب، در مسیر تقویت جمهوری اسلامی ایران و بهتر شدن شرایط فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مردم عزیز ایران کوشا باشند.
والسلام و من اتبع الهدی

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار