بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان برگزار کرد

همایش بزرگ جوان و انقلاب در آستانه روز دانشجو

مسئول بسیج دانشجویی سیرجان: جوان انقلابی دوستدار انقلاب و نظام اسلامی و معتقد به آرمانهای انقلاب است، مبانی جمهوری اسلامی را می داند، خودش را برای همه میدان های مورد نیاز انقلاب آماده می کند و پیشتاز حرکت های انقلابی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / همایش بزرگ جوان و انقلاب به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان در آستانه ۱۶آذر روز دانشجو برگزار شد.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان گفت: به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان همایش بزرگ جوان و انقلاب در آستانه ۱۶آذر روز دانشجو در سالن آمفی تئاتر دانشگاه با حضور پرشور دانشجویان، اساتید، ریاست دانشگاه واحد و معاونت دانشجویی، سرهنگ مهدوی فرد فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سیرجان،نماینده نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت سپاه سیرجان،وبا سخنرانی سرهنگ شمس الدینی فرمانده سابق ناحیه مقاومت سپاه سیرجان و با اجرای رضا احمدی از تهران خواننده حماسی رسانه ملی برگزار شد.

 

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان  سیرجان گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی ؛جوان انقلابی خود را مدیون اسلام و انقلاب می داند و مومن به انقلاب و مبانی و به آینده انقلاب ونظام اسلامی امیدوار است.

 

علی سلیمی دریابیگی ادامه داد: جوان انقلابی دوستدار انقلاب و نظام اسلامی و معتقد به آرمانهای انقلاب است و مبانی جمهوری اسلامی را می داند و خودش را برای همه میدان های مورد نیاز انقلاب (سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و نظامی) آماده می کند و پیشتاز حرکت های انقلابی است.

 

در ابتدای این همایش دکتر یعقوبی پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان در این همایش گفت دانشگاه پایگاه اصلی انقلاب است.

 

یعقوبی پور ادامه داد: بسیج دانشجویی در دانشگاه ها یک تشکل دانشجویی است اما با سایر تشکل ها متفاوت است و تفاوت بسیج دانشجویی با سایر تشکل ها فراجناحی بودن است یعنی بسیج دانشجویی در هیچ جناح سیاسی هضم نمی شود.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان افزود: بسیج در مواقع لزوم قوی، دقیق، مستدل و به هنگام عمل می کند.

 

رییس دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: دانشجویی انقلابی در راه تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی ثابت قدم است و در صف اول دفاع از آرمانها و ارزشهای انقلابی حضور دارد نسبت به دشمنی های دشمنان حساس ،خروشان است و به دنبال کسب علم ودانش است.

 

در ادامه سخنران مراسم سرهنگ شمس الدینی باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با خصوصیات مهمی که جوانان دارند پرداخت و آن خصوصیات را انرژی، امید و ابتکار نام برد.

 

وی اضافه کرد: اگر شما جوانان این سه خصوصیت را در خودتان بوجود آورید، در هر شرایطی و در همه ی زمینه ها موفق خواهید بود. بنابراین جوان اولا، باید احساس مسئولیت کند. یعنی واقعا خودش را مسئول بداند و بخواهد که زندگی را با پای خودش پیش ببرد و حرکت کند و مثل پر کاهی در امواج حوادث نباشد.ثانیا، با ایمان حرکت کند. ایمان نقش بسیار مهمی در پیشرفت در همه ی میدان ها و نیز پیروزی بر همه ی موانع دارد. ثالثا، بصیرت و آگاهی داشته باشد. اگر جوانان این سه خصوصیت را در خودشان تأمین کنند در همه زمینه ها می توانند موفقیت خودشان را تضمین کنند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار