بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در پی حادثه تروریستی چابهار؛

لزوم برخورد جدی با عوامل حادثه/ تنها هدف تروریست های مورد حمایت آمریکا سلب امید از مردم است

در این بیانیه آمده است: حمله ی تروریستی امروز به عنوان حمله ای چند وجهی به محلی استراتژیک بود که همچنانی که نا امنی داخلی به وجود می آورد و تهدیدی امنیتی بود به لحاظ اقتصادی نیز توانمندی وارد کردن فشاری بین المللی به معنای عدم حضور کشور ها برای تجارت را میتوانست در بر داشته باشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان بدین شرح می باشد: صبح امروز خبر حمله ی انتحاری در چابهار قلب  ها را به تنگ آورد. امروز و بعد از ۴۰ سال همچنان دشمنان مردم ایران در گوشه و کنار این مرز و بوم امید به نا امید کردن و نا امن کردن کشور دارند. دیگر بر کسی پوشیده نیست که تروریست های مورد حمایت آمریکا و مستکبرین چه بر سر مردم آورده و می آورند و تنها هدفشان نا امن سازی کشور و سلب امید از مردم مسلمان است.

 
اما چرا چابهار ؟ بعد از تحریم های موسوم به ۴ نوامبر و تحریم همه جانبه ی مردم ایران توسط ایالات متحده ی آمریکا برخی از بنادر و اماکن تجاری به دلیل فشار های بین المللی در لیست تحریم ها جای نداشتند. بندر چابهار یکی از این مناطق بود که کشور های هند و چین با اتکا به این بند وارد تجارت با ایران میشوند. حمله ی تروریستی امروز به عنوان حمله ای چند وجهی به محلی استراتژیک بود که همچنانی که نا امنی داخلی به وجود می آورد و تهدیدی امنیتی بود به لحاظ اقتصادی نیز توانمندی وارد کردن فشاری بین المللی به معنای عدم حضور کشور های فوق الذکر برای تجارت را میتوانست در بر داشته باشد. که با عنایت خداوند و آگاهی سربازان گمنام امام زمان و دلاوری و شجاعت نیرو های انتظامی منطقه با کمترین خسارت خنثی شد.
 
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ضمن عرض تسلیت خدمت خانواده های شهدای این واقعه و تقدیر از زحمات نیرو های انتظامی و امنیتی و همچنین قدردانی از مردم شریف چابهار و سیستان و بلوچستان از بابت صبر و تحمل انقلابیشان؛ خواستار بررسی و پیگیری هرچه سریعتر عوامل این حادثه و به سزای عمل رساندن عوامل آن را دارد. ایران و ایرانی لایق بالاترین امنیت است و این محقق نمیشود مگر با دست در دست یکدیگر داشتن و همدلی مردم با نیرو های مسلح و تقویت بیش از پیش امنیت کشور و منطقه.
 
و سلام علیکم و رحمت الله و برکاته

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار