در پی حمله تروریستی به مقر انتظامی شهرستان چابهار مطرح شد؛

مختاری: این توطئه‌ها محکوم به شکست است/ دشمن بداند که مردم با وحدت پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان چابهار گفت: تصور دشمن بر این است که با چنین حرکاتی بتواند خلل ایجاد کند اما کور خوانده اند و ما محکم تر از قبل در برابرشان ایستاده‌ایم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بهروز مختاری، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان چابهار گفت: صبح امروز یک خودروی انتحاری که با بمب و مواد منفجر تجهیز شده بود به مقر فرماندهی نیروی انتظامی در چابهار حمله کرد.

 

وی با بیان اینکه عوامل استکبار و دشمن خون آشام قصد عملیات انتحاری در مقر انتظامی شهرستان چابهار را داشت اظهار کرد: این عامل پس از اینکه با ایستادگی نیروهای انتظامی مواجه شد در مقابل درب ورودی ستاد، خود و اتومبیل را منفجر می‌کند.

 

مختاری با اشاره به اینکه شدت انفجار مواد بسیار زیاد بوده و مردم محلی نیز آسیب دیدند عنوان داشت: این حمله که تاکنون دو شهید از پرسنل نیروس انتظامی و ۲۷ زخمی همچون زن باردار و نوجوان ۱۶ ساله داشته، نشان دهنده این است که دشمن به مقابله با مردم برخاسته است؛ مردمی که پای نظام و انقلاب ایستاده اند و وحدت و اتحاد مثال زدنی دارند.

 

وی ادامه داد: تصور دشمن بر این است که با چنین حرکاتی بتواند خلل ایجاد کند اما کور خوانده اند و ما محکم تر از قبل در برابرشان ایستاده‌ایم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار