به مناسبت روز دانشجو

دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان سمنان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

به مناسبت روز دانشجو جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان سمنان به همراه مسئولین و کارکنان بسیج دانشجویی استان با ایت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به مناسبت روز دانشجو جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان سمنان به همراه مسئولین و کارکنان بسیج دانشجویی استان با ایت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار که جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه های سراسر استان ضمن بیان بخشی از مطالبات خود خواستار نشست های بیشتر مجموعه بسیج دانشجویی با نماینده ولی فقیه در استان شدند.

در این دیدار آیت الله شاهچراغی پس از شنیدن سخنان دانشجویان اظهار داشت: تمامی دغدغه های شما دانشجویان معزز دغدغه های دینی است و از دین و اسلام نشأت می گیرد و هیچکدام جزء مطالبات مادی نیست؛‌ شما دانشجویان باید مطالبات خود را برای رسیدگی بیشتر به صورت مکتوب به دفتر ارائه کنید و هر گاه لازم دانستید ترتیب ملاقات بدهید؛ من شما دانشجویان را دوست دارم؛چرا که شما سرمایه های این مملکت هستید.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان افزود:‌نام بسیج دانشجویی نامی مقدس است؛ در چنین روزی سه شهید دانشجو تقدیم اسلام شد و این یعنی دانشجویان در رشادت و دلیری در مقابل دشمن جلودار هستند؛ دانشجویان جوانانی استکبارستیز هستند و همیشه گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب بوده اند؛بسیج دانشجویی باید به دلیل درجه ای که دارد  به خود ببالد و روحیه استکبار ستیزی و شهادت طلبی را در خود تقویت کند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار