مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان خبر داد؛

برگزاری همایش بزرگ «روز دانشجو» با حضور سردار سعید قاسمی در دانشگاه آزاد زاهدان

جعفری گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان با همکاری جامعه اسلامی دانشجویان این دانشگاه جهت بزرگداشت روز دانشجو، همایش بزرگ ۱۰۰۰ نفری روز دانشجو را برگزار می‌کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / رضا جعفری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان گفت: یکی از جریاناتی که در طول جمهوری اسلامی اتفاق افتاده است و با مراجعه به آن می‌توان استکبار ستیزی در ایران را مورد بررسی قرار داد حادثه تاریخی ۱۶ آذر است.

 

وی ادامه داد: در آن زمان دانشجویان ایرانی نشان دادند برای مقابله با هرگونه دخالت بیگانگان در کشور جان خود را فدا می‌کنند و سه شهید بزرگوار را تقدبم به این مرز و بوم کردند که البته شهید چمران هم در ان زمان جز مجروحین و جانبازان این حادثه بوده است.

 

جعفری با بیان اینکه استکبار ستیزی کهنه و قدیمی نبوده و اتفاقا پررنگ تر از قبل شده است ابراز داشت: باید محکم تر و هوشمندانه تر از قبل با آن برخورد شود.

 

وی با اشاره به پیامدهای حادثه ۱۶ آذر عنوان کرد: از آن می‌توان دو درس بزرگ گرفت؛ یکی همین مقابله با استکبار تا سر حد جان است و دیگری هم نقش و جایگاه دانشجو در مقابله با استکبار است که دانشجویان امروزی هم در این عرصه بنا به فرامین و دستورات سید علی عزیز در عرصه های مختلف فرهنگی، علمی، اقتصادی، نظامی و.... در حال مبارزه با استکبار هستند که گل سرسبد این مبارزات و مقاومت ها شهدای هسته ای، شهدای امنیت، شهدای مدافع حرم و شهدای جهادی در بین دهه هفتادی ها هستند.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان اظهار داشت: در همین راستا بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان با همکاری جامعه اسلامی دانشجویان این دانشگاه جهت بزرگداشت روز دانشجو، همایش بزرگ ۱۰۰۰ نفری روز دانشجو را برگزار می‌کند.

 

وی افزود: میهمانان ویژه این برنامه که ۱۴ آذرماه برگزار می‌شود سردار سعید قاسمی و میلاد هارونی خواننده انقلابی و نسل جوان خواهند بود.

 

 

---

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار