محمود مهدوی فرد در همایش جوانان انقلابی در دانشگاه نوبنیاد سیرجان:

هرکس برای سرنوشت خود وسرنوشت ملت وآینده این نظام اسلامی ارزش قائل باشد یک بسیجی است.

به مناسبت هفته بسیج و در آستانه ۱۶ آذر روز دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی نوبنیاد همایش جوانان انقلابی برگزار شد. در این همایش فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سیرجان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گفت: هرکس برای سرنوشت خود وسرنوشت ملت وآینده این نظام اسلامی ارزش قائل باشد یک بسیجی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علی سلیمی دریابیگی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان اعلام کرد: به همت بسیج دانشجویی همایش جوانان انقلابی عصر روز چهارشنبه 7 آذر به مناسبت هفته بسیج و بزرگداشت ۱۶ آذر روز دانشجو با سخنرانی فرمانده ناحیه سپاه سیرجان و باشرکت بی نظیر دانشجویان و اساتید دانشگاه علمی کاربردی نوبنیاد و سرهنگ حاتمی فرمانده بسیج دانش آموزی برگزارشد.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان گفت: این همایش حامل یک بشارت وامید واری بزرگ یعنی وجود جریانی از دانشجویان با ایمان، با غیرت، با انگیزه ومهم دردانشگاه ها است.

سلیمی دریابیگی خاطر نشان کرد: بسیاری از پیشرفت ها و موفقیت های نظام اسلامی در عرصه های مختلف مرهون تفکر و عمل دانشجویان بسیجی است.

در این همایش فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سیرجان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گفت: هرکس برای سرنوشت خود وسرنوشت ملت وآینده این نظام اسلامی ارزش قائل باشد او یک بسیجی است.

سرهنگ پاسدار محمود مهدوی فرد در این همایش به بیان آرمان های نظام اسلامی و انقلابی پرداخت و تصریح کرد: یکی از این آرمان ها که بسیار هم مهم است "عزت ملی" است، یعنی احساس افتخار ملی مبتنی بر واقعیات متن جامعه ونه متکی به توهمات و تصورات.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سیرجان ادامه داد: انقلاب بدون آرمان ها وبدون استمرار درواقع‌ فقط تغییرمدیریت کشور از افرادی به افراد دیگر خواهدبود بنابراین باید حرکت به سمت آرمان ها ادامه یابد.

ایشان قشر اثرگذار دانشجو را از عوامل تسریع در حرکت به سمت آرمان ها برشمرد وگفت: نیروهای جوان دانشجو به عنوان پیشروان حرکت عمومی کشور می توانند در تحقق آرمان ها نقش مهمی  داشته باشند.

سرهنگ پاسدار مهدوی فرد "درست نفهمیدن مسائل کشور و مسائل انقلاب " را ازجمله موانع تحقق آرمان ها دانست وتاکید کرد: دانشجویان و عناصر فکری مومن وانقلابی دانشگاه ها روی این موضوع کارکنند.

این مقام مسئول در سپاه سیرجان؛ همراه شدن ویژگی های دانشجویی با بسیجی بودن را امتیازی بزرگ و پرافتخار و در بردارنده ارزش های والا دانستند و با اشاره به همراهی همیشگی دانشجویان با اسلام و انقلاب تصریح کرد: مسئولیت بزرگ دانشجویان بسیجی تحلیل درست، بررسی کارشناسانه و ریشه یابی مسائل اساسی کشور و جهان اسلام و حضور هوشیارانه، با نشاط و فعال در صحنه است.

ایشان جوان طالب علم بودن، آزاد اندیشی، آرمانگرایی و در صحنه بودن را از ویژگی های قشر دانشجو بیان و خاطر نشان کرد: فعال بودن در میدان علم، تن به حادثه دادن و عمل خالصانه برای اهداف متعالی از ارزش های بسیجی بودن است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار