به همت قرارگاه شهید احمدی روشن استان کرمان

برگزاری دروه آموزشی سه روزه ایران 1435

محمود شاهرخی مسئول علمی و اقتصادی بسیج دانشجویی استان کرمان اعلام کرد: دروه آموزشی ایران 1435 به همت قرارگاه شهید احمدی روشن استان کرمان و به مدت سه روز در مرکز استان برگزار می شود .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / محمود شاهرخی مسئول علمی و اقتصادی بسیج دانشجویی استان کرمان اظهار داشت: تشکل های دانشجویی به دلیل ویژگی های خاص محیط دانشجویی ظرفیت بسیار بالایی برای نقش آفرینی در مسائل اساسی کشور دارند.

وی افزود: هدایت این توانایی و ظرفیت بالقوه از مسائل با اولویت کمتر به سمت مسائل اساسی کشور و همچنین راهنمایی و کمک به تشکل ها در این مسیر ، وظیفه بسیار مهمی است و در سرنوشت کشور تاثیر بسزایی دارد از این رو قرارگاه شهید احمدی روشن با همکاری مرکز گام طراحی و اجرای پنجمین دوره ایران 1435 تلاش می کند قدمی در این امر مهم بردارد.

مسئول علمی واقتصادی بسیج دانشجویی استان گفت: این دوره به مدت سه روز و با شرکت 70 نفر از دانشجویان برگزیده دانشگاه های  سراسر استان کرمان در مرکز استان برگزار می شود و شرکت کنندگان در این مدت سه روز ضمن آشنایی با مبانی اقتصاد مقاومتی و موانع تحقق آن با برخی از مهمترین مسائل کشور، استان و شهرستان و همچنین شیوه های نقش آفرینی تشکل های انقلابی در این مسائل آشنا می شوند.

شاهرخی همچنین مهمترین اهداف برگزاری دوره را تقویت مهارت مساله یابی و عمیق شدن در مسائل، تقویت قدرت تحلیل فعالین دانشجویی نسبت به مسائل و نیازهای اساسی کشور و همچنین آشنایی دانشجویان انقلابی با برخی از چالش های اساسی کشور، استان و شهرستان در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و در نهایت انتقال مهارت های گفتمان سازی و مطالبه گری از مسئولین به دانشجویان دانست.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار