فراخوان اعزام نیروی درمانی به کرمانشاه؛

گروه‌های جهادی بدون هماهنگی به کرمانشاه نروند/ مشکل اصلی منطقه کمبود رادیولوژیست و ارتوپد است

مسئول معاونت سازندگی بسیج دانشجویی گفت: گروه‌های جهادی بدون هماهنگی به کرمانشاه نروند چرا که مشکلات آب و هوایی ممکن است برای آن‌ها حادثه در پی داشته باشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /صادق مفرد؛ مسئول معاونت سازندگی بسیج دانشجویی در خصوص اعزام گروههای جهادی به مناطق زلزله کرمانشاه گفت: از شب گذشته تعدادی از گروههای جهادی مانند شهید ابراهیم هادی و گروه جهادی دانشگاه رازی برای بررسی شرایط به منطقه اعزام شدند شب گذشته به دلیل قطعی برق شرایط به گونهای نبود که بتوانند از روستاها بازدید داشته باشند و ارتباط تلفنی فراهم نبود، اما دانشجویان در مناطق شهری بازدید داشتند که براساس گزارش آنها شرایط، شرایط مساعدی بوده و به حالت عادی بازگشت.

 

وی افزود: برخی از مردم ساکن سرپل ذهاب که در تابستان به دلیل آماده سازی منزل مسکونی کانکسهای خود را فروخته بودند دچار مشکل شدند که در خودروها و در کانکسهای همسایههای خود مستقر شدند.

 

مسئول معاونت سازندگی بسیج دانشجویی اضافه کرد: فعلا فقط آمار مصدومان اعلام شده و آماری از متوفیان اعلام نشده است گروههای جهادی از استانهای مختلف اعلام آمادگی کرده که به منطقه خدمت رسانی کنند، اما به واسطه فعالیت یک ساله گذشته در کرمانشاه قرارگاه شهید جعفری تشکیل شد که هنوز تجهیزات کمک رسانی در انبارها موجود است و برای امدادرسانی اولیه مشکلی وجود ندارد.

 

مفرد خاطرنشان کرد: هنوز اعلام نیازی از سوی منطقه صورت نگرفته است و فقط گیلان غرب در بازدیدی که گروههای جهادی داشتند مشکل قطعی آب دارد که اگر این مشکل برطرف نشود پویشی راه اندازی میشود کمکهای مردمی جمع آوری و این مشکل را حل خواهیم کرد، اما احتمالا با کمک خود مسئولان منطقه و هلال احمر این مشکل برطرف خواهد شد.

 

 وی یادآور شد: مشکل اصلی منطقه کمبود پزشک رادیولوژیست و ارتوپد است که هماهنگیها در حال انجام است که بتوانیم از میان دانشجویان پزشکی جهادگر اعزامی را به منطقه داشته باشیم.

 

مفرد ادامه داد: دانشگاههای کرمانشاه امروز در منطقه مستقر هستند که بتوانند به مردم کمک رسانی کنند خرابیها مانند سال گذشته نیست که نیاز به اعزام نیروهای زیاد داشته باشد.

 

مسئول معاونت سازندگی بسیج دانشجویی با تاکید بر گروههای جهادی گفت: بدون هماهنگی با معاونت سازندگی بسیج دانشجویی به منطقه نروند شرایط آب و هوایی منطقه به گونهای است که ممکن است مشکلاتی برای دانشجویان و جهادگران ایجاد کند در صورت اعلام نیاز فراخوان اعلام میشود و اعزامها از سوی معاونت سازندگی بسیج دانشجویی انجام خواهد شد.


وی با اعلام فراخوان اعزام نیروی درمانی به کرمانشاه گفت: از همه ی متخصصین ارتوپدی و رادیولوژی و هم چنین تکنسین های رادیولوژی به منظور خدمت به مناطق زلزله زده، دعوت بعمل می آید.

متقاضیان میتوانند نام و نام خانوادگی، تخصص و وضعیت تحصیلی، شماره تلفن همراه، نام پدر و کد ملی خود را به شماره ۰۹۳۶۴۷۷۱۰۴۴ ارسال نمایند.

مفرد اضافه کرد: مهلت ثبت نام تا پایان روز دوشنبه ۵ آذرماه است. متقاضیان بصورت آماده باش برای اعزام در طی سه روز آینده حاضر باشند.

 

انتهای پیام/

گروه‌های جهادی بدون هماهنگی به کرمانشاه نروند/ مشکل اصلی منطقه کمبود رادیولوژیست و ارتوپد است مسئول معاونت سازندگی بسیج دانشجویی با اشاره به زلزله کرمانشاه و اعزام دانشجویان به این منطقه گفت: گروه‌های جهادی بدون هماهنگی به منطقه نروند چرا که مشکلات آب و هوایی ممکن است برای آن‌ها حادثه در پی داشته باشد. گروه‌های جهادی بدون هماهنگی به کرمانشاه نروند/ مشکل اصلی منطقه کمبود رادیولوژیست و ارتوپد است صادق مفرد، مسئول معاونت سازندگی بسیج دانشجویی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص اعزام گروه‌های جهادی به مناطق زلزله کرمانشاه گفت: از شب گذشته تعدادی از گروه‌های جهادی مانند شهید ابراهیم هادی و گروه جهادی دانشگاه رازی برای بررسی شرایط به منطقه اعزام شدند شب گذشته به دلیل قطعی برق شرایط به گونه‌ای نبود که بتوانند از روستا‌ها بازدید داشته باشند و ارتباط تلفنی فراهم نبود، اما دانشجویان در مناطق شهری بازدید داشتند که براساس گزارش آن‌ها شرایط، شرایط مساعدی بوده و به حالت عادی بازگشت. وی افزود: برخی از مردم ساکن سرپل ذهاب که در تابستان به دلیل آماده سازی منزل مسکونی کانکس‌های خود را فروخته بودند دچار مشکل شدند که در خودرو‌ها و در کانکس‌های همسایه‌های خود مستقر شدند. مفرد اضافه کرد: فعلا فقط آمار مصدومان اعلام شده و آماری از متوفیان اعلام نشده است گروه‌های جهادی از استان‌های مختلف اعلام آمادگی کرده که به منطقه خدمت رسانی کنند، اما به واسطه فعالیت یک ساله گذشته در کرمانشاه قرارگاه شهید جعفری تشکیل شد که هنوز تجهیزات کمک رسانی در انبار‌ها موجود است و برای امدادرسانی اولیه مشکلی وجود ندارد. مسئول معاونت سازندگی بسیج دانشجویی خاطرنشان کرد: هنوز اعلام نیازی از سوی منطقه صورت نگرفته است و فقط گیلان غرب در بازدیدی که گروه‌های جهادی داشتند مشکل قطعی آب دارد که اگر این مشکل برطرف نشود پویشی راه اندازی می‌شود کمک‌های مردمی جمع آوری و این مشکل را حل خواهیم کرد، اما احتمالا با کمک خود مسئولان منطقه و هلال احمر این مشکل برطرف خواهد شد. وی یادآور شد: مشکل اصلی منطقه کمبود پزشک رادیولوژیست و ارتوپد است که هماهنگی‌ها در حال انجام است که بتوانیم از میان دانشجویان پزشکی جهادگر اعزامی را به منطقه داشته باشیم. مفرد ادامه داد: دانشگاه‌های کرمانشاه امروز در منطقه مستقر هستند که بتوانند به مردم کمک رسانی کنند خرابی‌ها مانند سال گذشته نیست که نیاز به اعزام نیرو‌های زیاد داشته باشد. مسئول معاونت سازندگی بسیج دانشجویی با تاکید بر گروه‌های جهادی گفت: بدون هماهنگی با معاونت سازندگی بسیج دانشجویی به منطقه نروند شرایط آب و هوایی منطقه به گونه‌ای است که ممکن است مشکلاتی برای دانشجویان و جهادگران ایجاد کند در صورت اعلام نیاز فراخوان اعلام می‌شود و اعزام‌ها از سوی معاونت سازندگی بسیج دانشجویی انجام خواهد شد.http://jahadgaran.org/?p=28991
http://jahadgaran.org/?p=28991
http://jahadgaran.org/?p=28991

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار