شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس در بیانیه ای:

آمریکا باطل بزرگ و یزید دوران ماست/ دولت بدون اتصال وضعیت کشور به برجام، به مشکلات معیشتی مردم رسیدگی کند/مجلس در تصویب لایحهCFT هوشیار باشد

بی‌شک شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر صهیونیسم در راستای شعار « هیهات من الذله » امام حسین(علیه السلام) در روز عاشورا قرار دارد و هیچ گاه از این انقلاب و ملت انقلابی ایران جدا نخواهد شد. آمریکا باطل بزرگ و یزید دوران ماست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس به مناسبت فرارسیدن دوم آذر ماه سالروز صدور تاریخی فرمان حضرت امام(رحمت اله علیه) مبنی بر تشکیل بسیج دانشجو و طلبه بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
« یا ایها النبی اتق الله و لاتطع الکافرین و المنافین ان الله کان علیما حکیما »     (سوره مبارکه احزاب آیه 1)
ای پیامبر تقوای الهی پیشه کن و از کافران و منافقان اطاعت مکن که خداوند عالم و حکیم است.

دوم آذرماه سالروز صدور تاریخی فرمان حضرت امام(رحمه اله علیه) مبنی بر تشکیل بسیج دانشجو و طلبه است 30 سال پیش در چنین روزی حضرت امام خمینی در فرمانی تاریخی فرزندان بسیجی خود را به تشکیل بسیج دانشجو و طلبه فرمان داده و در حالی که کمتر از ۴ ماه از پایان جنگ تحمیلی نظامی علیه انقلاب اسلامی می گذشت آن پیر روشن ضمیر با تیزبینی مثال زدنی خود میدان جدید را شناخته و بسیجیان خود را به دفاع از سنگر فرهنگ و دانش در دانشگاه و حوزه فراخواندند. همان‌ جوان هایی که جرثومه فساد آمریکایی را در ۱۳ آبان برچیدند، همان هایی که علیه یزید زمان صدام (لعنت الله علیه) به پا خاستند و دفاع جانانه نمودند. بله همان‌هایی که همین امروز هم نانو آفریدند ، هسته ای آفریدند ، موشک به فضا فرستاده اند.

آنگاه که خمینی کبیر بسیج را لشکر مخلص خدا خواند و فرمود که در مواجهه با آنان احساس حسرت و حقارت می‌کند وظیفه ای دوچندان بر دوش جامعه ی بسیجیان متعهد نهاد و دنیا را متوجه این سینه سپر کردگان خدایی ساخت. سالگرد هفته بسیج را نه یک یادواره سوری که بایستی یک دوره تجدید میثاق و بازگشت به ارزش های اسلامی و انقلابی دانست.

مقاومت و ایستادگی در برابر نظام سلطه و تفکر استکباری، راهبردی است که ملت ایران با الهام از آموزه‌های حماسه حسینی و از مولای خود حسین (علیه السلام) آموختند. بی‌شک شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر صهیونیسم در راستای شعار « هیهات من الذله » امام حسین(علیه السلام) در روز عاشورا قرار دارد و هیچ گاه از این انقلاب و ملت انقلابی ایران جدا نخواهد شد. آمریکا باطل بزرگ و یزید دوران ماست.

و اما خطاب به قوای سه گانه؛
از مجلس شورای اسلامی بویژه نمایندگان محترم استان فارس خواستاریم در راستای بهبود وضعیت معیشتی مردم و رفع مشکلات عدیده اقتصادی در تنظیم قوانین و مقررات با جدیت و تلاش جهادی گام نهاده و پیرو تاکیدات مکرر مقام عظمی ولایت، امام خامنه ای(مدظله العالی) مجلس را از سیاست زدگی، جناح گرایی و رفتار های مورد پسند دشمنان ازجمله تصویب لایحهCFT هوشیار نمائید.

از دولت و در راس آن جناب آقای روحانی می خواهیم هر چه سریعتر با دوری از فضای شعارگونه و اهتمام به مسائل اصلی کشور و اتکا به قدرت و توان داخلی بدون چشم داشت به بیگانه و اتصال وضعیت کشور به برجام، به مشکلات معیشتی مردم رسیدگی شود و مبارزه با فقر و محرومیت سرلوحه کار این قوه قرار گیرد.


از قوه محترم قضائیه و قضات این دستگاه مطالبه داریم که با قاطعیت در برخورد با مفاسد و جرایم اقتصادی کوتاه نیامده و با عمل به وظایف خود، بخوبی از انحراف و تطمیع مدیران و مسئولین فاسد در جهت حفظ و حراست از بیت المال مسلمین، جلوگیری نمائید.


وهم اکنون ما بسیجیان دانشگاه های استان فارس اعلام می داریم که با وجود تمامی موانعی که بر سر راه فرزندان انقلاب است همچنان به راه خود ادامه می دهیم به راستی که ما وارثان خون شهدا هستیم و به تاسی از شهیدانی چون دیالمه ، علم الهدی و احمدی روشن در این راه حتی اگر افراطی ، بی شناسنامه ، ترسو خطاب شویم که هیچ ، از فدا کردن جان خود پای آرمان‌های انقلاب نیز ابایی نداریم و در جهت پیشبرد این نظام و پیوستن به سپاه حضرت صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) مانند خط شکنانی در مقابل این امواج تا آخر در میدان ایستاده ایم .

و السلام علی من اتبع الهدی
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس

ارسال نظر


captcha