سرلشکر جعفری در بازدید از سازمان بسیج دانشجویی:

مهمترین ویژگی برنامه های بسیج حل مسائل عموم مردم است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: مهمترین ویژگی طرح های اعتلای سازمان بسیج مستضعفین و بویژه بسیج دانشجویی توجه به حل مسائل عموم مردم در حوزه های مختلف است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / در آستانه سی‌امین سال تاسیس بسیج دانشجویی سردار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز گذشته با حضور در مجتمع فرهنگی دانشجویی ۱۳آبان از سازمان بسیج دانشجویی بازدید به‌عمل آورد.

------

 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این دیدار ضمن استماع گزارش عملکرد بسیج دانشجویی در حوزه پیگیری حل مسائل مختلف مردم از  جمله عملکرد قرارگاه احمدی روشن و ستاد پیگیری مشکلات کسب و کار و اتاق جنگ اقتصادی، مهمترین ویژگی طرح های اعتلای سازمان بسیج مستضعفین و بویژه سازمان بسیج دانشجویی را توجه به حل مسائل عموم مردم دانست.

سردار جعفری جوانان مومن انقلابی را آینده سازان ایران اسلامی خواند و تاکید کرد: انقلاب اسلامی در آستانه چهلمین سال خود، به فضل الهی و با درایت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و همت جوانان مومن و انقلابی و با روحیه بسیجی و جهادی دسیسه های دشمنان و بدخواهان را خنثی و با عزت و اقتدار به سمت قله های موفقیت حرکت می کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار